Browsing by Author Кравченко, Е.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 29  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Використання препарату депантол в лікуванні атрофічного кольпіту у жінок в перименопаузальному періодіКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, О.V.
2019Диференційований підхід до призначення гормональної терапії в II триместрі гестації у вагітних після екстракорпорального заплідненняКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2018Досвід використання препаратів хлоргексидину в акушерстві та гінекологіїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2018Екстракти артишоку: фізіологічні ефекти, використання в акушерській практиці. Огляд літературиКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, О.V.
2016Корекція кровотеч в ранні терміни гестації в залежності від стану ембріона та екстраембріональних структурКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, О.V.
2017Корекція кровотеч в ранні терміни гестації залежно від стану ембріона та екстраембріональних структурКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2017Корекція кровотеч в ранні терміни гестації залежно від стану ембріона та екстраембріональних структурКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2015Морфо-функціональний стан екстраембріональних структур і матково-плацентарного кровотоку у жінок з загрозою невиношування в ранні терміни гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2016Місцеве лікування неспецифічного вульвовагініту в пубертатному періоді – терапія виборуКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, О.V.
2015Оптимізація менеджменту гінекологічних хворих та породіль після оперативних методів лікування шийки матки, вагіни, промежиниКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2019Особливості патогенезу та лікування дисгормональних дисплазій грудних залоз у жінок раннього репродуктивного вікуКравченко, Олена Вікторівна; Kravchenko, E.V.; Кравченко, Е.В.
2015Особливості формування судинного компоненту хоріону при невиношуванні в І триместрі гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Печеряга, Світлана Володимирівна; Кравченко, Е.В.; Печеряга, С.В.; Kravchenko, E.V.; Pecheryaga, S.V.
2016Особливості формування судинного компоненту хоріону при невиношуванні вагітності в І триместрі гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2017Передменструальний синдром: раціональні підходи до негормональної терапіїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2017Передменструальний синдром: раціональні підходи до негормональної терапіїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2021Плацентарна дисфункція як базова патологія перинатальних ускладненьКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2018Предиктори розвитку плацентарної дисфункції та методи її корекції у пацієнток з ретрохоріальною гематомою в І триместрі гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Бойко, І.В.; Кравченко, Е.В.; Бойко, И.В.; Kravchenko, O.V.; Boyko, I.V.
2021Проблемные вопросы коррекции микробиоценоза влагалища у девушек-подростковКравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2021Проблемні питання діагностики та лікування вульвовагінітів змішаної бактеріально-кандидозної етіологіїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, O.V.
2018Прогностичні фактори ефективності преіндукційної підготовки шийки матки до пологів міфепристономКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, О.V.