СЕКЦІЯ 13. Актуальні питання педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та отоларингології : [58] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 58
Дата випускуНазваАвтор(и)
2020Неспецифічна гіперсприйнятливість бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму фізичного зусилля, залежно від ацетиляторного статусуШахова, О.О.
2020Використання препарату «Нормарин Дейлі» після оперативних втручань при захворюваннях носа та біляносових пазухКалуцький, І.В.
2020Diagnostic accuracy with the pyloroduodenal pathology in childrenPopeliuk, N.O.
2020Зміни рівня монооксиду нітрогену в плазмі крові у дітей, хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, залежно від розміру виразкового дефектуЧерней, Н.Я.
2020Клініко-епідеміологічна характеристика порушень функціонального стану нирок у передчасно народжених дітейФрунза, А.В.
2020Перебіг рекурентних респіраторних захворювань у дітей на сучасному етапі.Хільчевська, В.С.
2020Лікування хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синусит з цукровим діабетом 1-го типу із застосуванням мультипробіотикаПлаксивий, О.Г.
2020Особливості проби Руф’є у школярів з артеріальною гіпертензієюПонюк, В.В.
2020Оцінка фізичного розвитку у дітей із захворюваннями кишківникаФоміна, Т.П.
2020Маркери секреції соматотропіну в дітей із гіпофізарним нанізмом та патологією травної системи на тлі терапії гормоном ростуСорокман, Т.В.
2020Клінічні та інструментальні прояви феномену та синдрому укороченого інтервалу PQШвигар, Л.В.
2020Коморбідність бронхіальної астми та алергічного риніту у дітей: особливості співіснування чи адитивність?Тарнавська, С.І.
2020Сучасний погляд на етіопатогенез сенсоневральної приглуховатостіСапунков, О.Д.
2020Використання добового моніторингу артеріального тиску у школярів з метою оцінки ступеня артеріальної гіпертензіїНечитайло, Д.Ю.
2020Чутливість і специфічність тимпанометрії при кондуктивній приглухуватості у дітейЛевицька, С.А.
2020Роль біомікроскопії у дітей із хронічними ураженнями гастродуоденальної ділянкиМіхєєва, Т.М.
2020Клініко-параклінічні аспекти поєднаних порушень функціонального стану підшлункової залози та кишечника у новонароджених дітей з клінічними проявами перинатальної патологіїПрокопчук, О.В.
2020Мікробіологічна характеристика хронічного гнійного верхньощелепного синуситу у хворих з цукровим діабетом 1-го типу середнього і важкого ступенюМазур, О.О.
2020Клінічна характеристика виразкової хвороби дванадцятипалої кишки в дітейОстапчук, В.Г.
2020Жовтяниця неонатального періоду: проблемні питання діагностики та лікуванняВолосівська, Ю.М.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 58