Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/170
Назва: Двоплощинний накістковий остеосинтез при переломах кісток подвійною деротаційною пластиною з обмеженим контактом (клініко-експериментальне дослідження)
Автори: Білик, Сергій Вікторович
Ключові слова: переломи і їх наслідки
пристрої і фіксатори для остеосинтезу
математичне моделювання
метод кінцевих елементів
біомеханіка
морфологія
мікрорухомість відламків
лікування
Дата публікації: 2005
Видавництво: Буковинський державний медичний університет
Короткий огляд (реферат): В дисертації на основі системного підходу, методів математичного і комп’ютерного моделювання, експериментальних, біомеханічних і морфологічних досліджень, розроблено новий напрямок накісткового остеосинтеза – двоплощинна фіксація з обмеженим контактом. В роботі на достатній кількості спостережень з’ясовані в динаміці математичні і клініко-рентгенограмометричні показники деформації фіксатора і формування кісткового мозоля. Автором розроблена математична модель подвійної деротаційної пластини, розрахунковим шляхом з’ясована її оптимальна форма і розміри в залежності від анатомічної локалізації і типа перелому. Біомеханічними дослідженнями встановлено, що двоплощинна фіксація подвійною деротаційною пластиною перевищує фіксуючі можливості пластини типа АО-DCP. Показано її перевагу при експериментальному вивченні особливостей репаративної регенерації кісткової тканини на тваринах (рентгенографічні і гістоморфологічні дослідження). Ефективність двоплощинної фіксації підтверджена клінічними спостереженнями (161 пацієнт). Рентгенологічними дослідженнями встановлено, що загоєння переломів у більшості хворих іде шляхом формування періостального нормотрофічного мозоля і є оптимальною відповіддю на мікрорухомість кісткових відламків.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/170
Розташовується у зібраннях:Автореферати

Файли цього матеріалу:
Немає файлів, що асоціюються з цим матеріалом.


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.