Поиск


Начать новый поиск
Добавить фильтры:

Используйте фильтры для уточнения результатов поиска.


Результаты 1-10 из 442.
Найденные ресурсы:
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2014Природжені вади жіночих статевих органівПроняєв, Дмитро Володимирович
2014Поляризаційні властивості гістологічних зрізів тканин щитоподібної залози на фоні стресового навантаженняБойчук, Т.М.; Ходоровська, А.А.
2014Корелятивний зв’язок між рівнем прогестерону та розміром первинної пухлини у пацієнток з інвазивним раком грудної залозиЛазарук, О.В.
2014Критерії патоморфологічної діагностики плацентарної форми хронічної недостатності екстрахоріальної плацентиТюлєнєва, О.А.; Курченко, І.Ф.
2014Анатомічні особливості міхурово-сечівникового сегмента у другому триместрі внутрішньоутробного розвиткуКашперук-Карпюк, І.С.
2014Розвиток та становлення допоміжного апарату кульшового суглоба в ранньому періоді онтогенезу людиниЯким’юк, Д.І.; Кривецький, В.В.
2014Особливості будови і варіантна анатомія лобових та клиноподібної пазух у старечому віціБамбуляк, А.В.; Дячук, І.І.; Макар, Б.Г.
2014Морфогенез сигморектального сегмента в динаміці третього триместру внутрішньоутробного розвиткуАхтемійчук, Ю.Т.; Гораш, Є.В.
2014Розвиток та становлення топографії трубчастих структур печінки у другій половині плодового періоду онтогенезу людиниКавун, М.П.
2014Сучасні вимоги до мікроскопічної оптики та цифрових фотокамер при проведенні комп’ютерної морфометріїДавиденко, І.С.