Тези. Кафедра фармації : [55] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 55
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Спектрофотометричне визначення левомепромазину у розчині для ін'єкцій за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2011Застосування калій кароату як реагента у методі непрямої полярографії похідних фентіазинуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.
2012Кількісне визначення тіоридазину методом вольтамперометрії, за допомогою калій пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Кисіль, О.П.
2010Ідентифікація та кількісне визначення похідних фенотіазину та їх метаболітів методом спектрофлуориметріїБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.; Александрова, Д.І.
2012Кількісне визначення алкілзаміщених похідних фентіазину методом спектрофлуориметрії у вигляді S-оксидівШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Александрова, Д.І.
2010Cпектрофотометричне визначення похідних фентіазину у вигляді S-оксидів, одержаних за допомогою калій пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Садогурська, К.В.
2012Кількісне визначення хлорпромазину у розчинах для ін’єкцій аміназин 2,5 % в ампулах по 2 млШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2011Вольтамперометричне визначення похідних фенотіазину у вигляді сульфоксидів, одержаних за допомогою калій пероксомоносульфатуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.; Кисіль, О.П.
2009Cпектрофотометричне визначення похідних фентіазину з використанням пероксомоносульфатної кислотиБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.
2012Кількісне визначення похідних фенотіазіну з використанням пероксомоносульфатної кислотиШлюсар, О.І.
2012Количественное определение левомепромазина в таблетированных формах с помощью кислоты кароШлюсар, О.И.; Блажеєвський, Н.Е.
2012Спектрофотометричне визначення етаперазину у вигляді його S-оксиду, одержаного за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Писків, М.Ю.
2012Кількісне визначення тіоридазину гідрохлориду методом спектрофотометрії у вигляді S,S’-діоксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Вольтамперометричне визначення аміназину в біологічних рідинах організму у вигляді деривату – його S-оксидуШлюсар, О.І.
2012Кінетика та механізм реакції S-окиснення дипразину калій гідрогенпероксомоносульфатомШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Вольтамперометричне визначення етаперазину у біологічних рідинах організму у вигляді деривату – його S-оксидуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Пероксокислотометрія - як метод кількісного визначення похідних фентіазинуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012The influence of "Hepafisan" capsules upon the processes of free radical oxydation under conditions of chronic hepatitisGerush, O.V.; Yalovleva, I.; Lenytska, O.; Gerush, I.V.
2012Виділення та ідентифікація галової кислоти у кореневищах з коренями півонії лікарської сортів «Alba Plena» та «Rosea Plena»Сахацька, І.М.; Журавель, І.О.; Бурда, Н.Є.
2011Попереднє фітохімічне вивчення квіток деяких сортів рослин роду Раеоnia L.Сахацька, І.О.; Кисличенко, В.С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 55