Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11853
Назва: СПОСІБ ЛІКУВАННЯ ДОВГИХ СТРИКТУР СЕЧОВОДУ ТА МИСКОВО-СЕЧОВІДНОГО СЕГМЕНТА
Автори: Цигикало, Олександр Віталійович
Олійник, Ігор Юрійович
Лаврів, Леся Петрівна
Лісничок, Сергій Олександрович
Владиченко, Костянтин Анатолійович
Дата публікації: 11-кві-2016
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Серія/номер: Бюл. № 7;Патент України на корисну модель № 105952
Короткий огляд (реферат): Спосіб лікування довгих стриктур сечоводу та мисково-сечовідного сегмента включає проведення пластики мисково-сечовідного сегмента. Пластику проводять клаптем пристінкового листка очеревини.
Опис: Корисна модель належить до галузі медицини, а саме урології, оперативної хірургії, та може бути використана для радикального хірургічного лікування довгих стриктур сечоводу та мисково-сечовідного сегмента. Звуження мисково-сечовідного сегмента спричиняє хронічну затримку сечі та порушення функції нирок. Довгі стриктури сечоводу та мисково-сечовідного сегмента являють собою фіброзно-склеротичні зміни підслизового, м'язового та зовнішнього шарів стінки ниркової миски та проксимальної частини сечоводу. Це призводить до атрофії частини м'язових елементів та їх заміщення на рубцеву тканину, гіпертрофії поперечних м'язових волокон, а також до змін іннервації стінки ниркової миски та сечоводів. Отже, науково обґрунтовані методи хірургічної корекції набутих та природжених вад сечових шляхів є актуальним завданням дитячої хірургії, урології, топографічної анатомії та оперативної хірургії. На сьогодні основним способом лікування довгих стриктур сечоводу та мисково-сечовідного сегмента є хірургічне лікування. При мінімальному ураженні ниркової тканини виконують різні реконструктивні операції на відповідному відділі сечоводу, мета яких - ліквідувати звуження протоки, відновити вільний відтік сечі з чашково-мискового апарата нирок. Спосіб лікування довгих стриктур сечоводу та мисково-сечовідного сегмента шляхом проведення пластики мисково-сечовідного сегмента, який відрізняється тим, що пластику проводять клаптем пристінкового листка очеревини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11853
Розташовується у зібраннях:Патенти

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Олійник І.Ю._Патент_105952.pdfПатент України на корисну модель № 105952141.61 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.