Browsing by Author Музика, Н.Я.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Вивчення анальгетичної активності субстанції альтаборуМузика, Н.Я.; Коровенкова, О.М.
2016Вивчення антиокисної активності субстанції альтабору в умовах in vitroМузика, Н.Я.; Довганюк, Р.І.
2017Вивчення протизапальної активності субстанції альтаборуМузика, Н.Я.; Коровенкова, О.М.
2014-12Вплив ліпосомального кверцетину-ліпофлавону та ліпіну на процеси пероксидації ліпідів та білків при експериментальній гострій нирковій недостатності за умов одноразового введенняГорошко, О.М.; Музика, Н.Я.; Паламар, А.О.; Бобик, М.П.; Горошко, Н.А.
2017Вплив сучасного комбінованого лікарського препарату тіоцетам на розподіл води та катіонів в організмі експериментальних тваринКоровенкова, О.М.; Косуба, Р.Б.; Музика, Н.Я.; Горошко, О.М.; Гудзь, Н.А.; Стефак, Я.П.
2018Вплив тіоцетаму та його компонентів на вміст продуктів перекисного окиснення ліпідів (дієнових кон’югат) у плазмі крові експериментальних тваринКоровенкова, О.М.; Музика, Н.Я.; Стефак, Я.П.; Гудзь, Н.А.
2012Моніторинг безпечного використання каптоприлу у хворих на артеріальну гіпертензіюБілик, Н.І.; Коровенкова, О.М.; Музика, Н.Я.
2020Сучасні методико-педагогічні підходи якісної реалізації онлайн-лекцій з медичної паразитології іноземним студентамЛомакіна, Ю.В.; Тимофієва, М.П.; Музика, Н.Я.
2014Фармакоекономічний аналіз лікування вагінального кандидозуМузика, Н.Я.; Паламар, А.О.; Коровенкова, О.М.; Богдан, Н.С.