Browsing by Author Горошко, О.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 39  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2020Аналіз ринку препаратів на основі полину гіркогоФранко, Л.В.; Горошко, А.М.; Горошко, О.М.
2020Аналіз ринку протипаразитарних засобівГорошко, О.М.; Матущак, М.Р.; Захарчук, О.І.; Ежнед, М.А.; Сахацька, І.М.; Горошко, А.М.; Костишин, Л.В.; Михайлюк, Н.В.
2020Визначення особливостей впливу ліпіну в лікувальному режимі введення на протеолітичну активність при гентаміциновій нефропатії у щурівГорошко, О.М.
2018Вміст амінокислот у листках та кореневих бульбах якона (Smallanthus sonchifolius Poepp. & Endl.)Гудзь, Н.А.; Ткачук, О.Ю.; Горошко, О.М.; Коровенкова, О.М.
2018Вплив корвітину на протеолітичну активність в організмі щурів за умов норми при тривалому введенніГорошко, О.М.; Драчук, В.М.; Василинчук, О.Я.; Матущак, М.Р.
2017Вплив корвітину на фібринолітичну активність в організмі щурів за умов норми при тривалому введенніГорошко, О.М.; Драчук, В.М.; Василинчук, О.Я.; Ежнед, М.А.; Матущак, М.Р.
2014-12Вплив ліпосомального кверцетину-ліпофлавону та ліпіну на процеси пероксидації ліпідів та білків при експериментальній гострій нирковій недостатності за умов одноразового введенняГорошко, О.М.; Музика, Н.Я.; Паламар, А.О.; Бобик, М.П.; Горошко, Н.А.
2012Вплив ліпосомального препарату кверцетину на показники функції нирок у щурів з гентамщиновою нефропатією за умов водного навантаженняГорошко, О.М.
2011Вплив ліпіну та ліпофлавону на показники антиоксидантного захисту в щурів із модельною патологією нирокЗаморський, І.І.; Геруш, І.В.; Геруш, О.В.; Горошко, О.М.
2014Вплив ліпіну як основи ліпосомальної форми кверцетину порівняно з ліпофлавоном на функціональний стан нирок у щурів за умов гліцеролової моделі гострої ниркової недостатності при тривалому використанніГорошко, О.М.; Бобик, М.П.; Горошко, Н.А.; Драчук, В.М.; Ежнед, М.А.
2009Вплив препаратів кверцетину на виживаність тварин за умов етиленгліколевої гострої ниркової недостатностіГорошко, О.М.; Геруш, О.В.; Геруш, І.В.; Заморський, І.В.
2014Вплив статинів на розвиток ниркової недостатності у білих щурівЗеленюк, В.Г.; Заморский, І.І.; Горошко, О.М.
2012Вплив статинів на функції нирок у щурів при одноразовому введенні за умов рабдоміолітичної гострої ниркової недостатностіЗеленюк, В.Г.; Заморский, І.В.; Горошко, О.М.
2014Вплив статинів на інтенсивність ендогенної інтоксикації при гострій нирковій недостатностіЗеленюк, В.Г.; Заморский, І.І.; Горошко, О.М.
2017Вплив сучасного комбінованого лікарського препарату тіоцетам на розподіл води та катіонів в організмі експериментальних тваринКоровенкова, О.М.; Косуба, Р.Б.; Музика, Н.Я.; Горошко, О.М.; Гудзь, Н.А.; Стефак, Я.П.
2010Вплив тіотриазоліну на показники функції нирок у щурів з гострою гліцероловою нефропатієюГеруш, О.В.; Геруш, І.В.; Горошко, О.М.
2011Вплив тіоцетаму на стан про - та антиоксидантного балансу в організмі щурів з гострою нирковою недостатністюГеруш, О.В.; Горошко, О.М.; Геруш, І.В.
2011Впровадження елементів дистанційного навчання на кафедрі фармаціїЗеленюк, В.Г.; Геруш, О.В.; Кишкан, І.Г.; Горошко, О.М.
2018Встановлення цукрознижувальної дії суміші екстрактів з коренів та кореневищ кульбаби лікарської та оману високого при глюкозному навантаженніЕжнед, М.А.; Захарчук, О.І.; Горошко, О.М.; Сахацька, І.М.
2015Дослідження у порівнянні впливу ліпіну та ліпофлавону на процеси пероксидації ліпідів та білків при тривалому введенні ліпіну за умов експериментальної гострої ниркової недостатностіГорошко, О.М.; Драчук, В.М.; Ежнед, М.А.; Ровінський, О.О.; Гудзь, Н.А.