Browsing by Author Геруш, І.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 56  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Bплив мелатоніну на активність Н+-АТФ-ази та вміст ТБК-активних продуктів в мітохондріях нирок щурів за умов експериментальної нефропатіїГеруш, І.В.
2021Активність h2s-продукуючих ензимів у кірковому шарі нирок щурів за умов експериментальної нефропатії і застосування мелатоніну та глутатіонуГеруш, І.В.
2024Важливість дебрифінгу в сучасному симуляційному навчанніКозловська, І.М.; Геруш, І.В.; Смандич, В.С.; Коротун, О.П.; Годованець, О.С.; Кнут, Р.П.
2001Вивчення антиосидантних властивостей настоянки ехінацеї порпурової за умов токсичного гепатитуГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2024Використання віртуальної реальності в симуляційній медицині. Вплив віртуальної реальності на розвиток клінічних навичокСтріла, З.Ф.; Смандич, В.С.; Мандрик, О.Є.; Геруш, І.В.; Сокорська, В.О.
1998Влияние спиртовой настойки эхинацеи пурпурной на состояние оксидантной системы крови в норме и при экспериментальной патологииГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2015Вплив 7 добового введення мелатоніну на вміст гідроген сульфіду, SH-груп та активність глутатіонпероксидази в крові щурів при алоксановому цукровому діабетіГеруш, І.В.; Лугініч, Н.М.
2014Вплив водного та сольового навантаження на функціонування глутатіонової системи крові щурів із стрептозациновим діабетомГеруш, І.В.; Давидова, Н.В.; Яремій, І.М.; Ленга, Е.Л.; Кушнір, О.Ю.
2019Вплив глутатіону на метаболізм H2S в печінці щурів за умов експериментальної нефропатіїГеруш, І.В.
2012Вплив ехінацеї пурпурової та етонію на оксидантно-антиоксидантний статус шлунка при експериментальній гастродуоденальній патологіїГеруш, І.В.; Яремій, І.М.; Григор'єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.
2011Вплив ліпіну та ліпофлавону на показники антиоксидантного захисту в щурів із модельною патологією нирокЗаморський, І.І.; Геруш, І.В.; Геруш, О.В.; Горошко, О.М.
2019Вплив мелатоніну на біохімічн показники крові, стан оксидантної та антиоксидантної систем і енергозабезпечення в тканинах щурів за умов алоксанового цукрового діабетуГеруш, І.В.; Григор'єва, Н.П.
2023Вплив мелатоніну та глутатіону на вміст ТБК-активних продуктів та вільних SH-груп у мітохондріях печінки щурів за умов експериментальної нефропатіїГеруш, І.В.
1999Вплив настоянки ехінацеї пурпурової на стан оксидантної системи крові при експериментальному ерозивно-виразковому ураженні гастродуоденальної зониГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2009Вплив препаратів кверцетину на виживаність тварин за умов етиленгліколевої гострої ниркової недостатностіГорошко, О.М.; Геруш, О.В.; Геруш, І.В.; Заморський, І.В.
1999Вплив спиртової настойки ехінацеї пурпурової на стан оксидантної та антиоксидантної системГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
1997Вплив спиртової настоянки ехінацеї пурпурової на стан глутотіонової системи печінки за умов експерементальної патологіїГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2010Вплив тіотриазоліну на показники функції нирок у щурів з гострою гліцероловою нефропатієюГеруш, О.В.; Геруш, І.В.; Горошко, О.М.
2011Вплив тіоцетаму на стан про - та антиоксидантного балансу в організмі щурів з гострою нирковою недостатністюГеруш, О.В.; Горошко, О.М.; Геруш, І.В.
2012Досвід впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі Буковинського державного медичного університетуБойчук, Т.М.; Геруш, І.В.; Ходоровський, В.М.