Browsing by Author Білоокий, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 25  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Алгоритм діагностики неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.
2015Аналіз лейкоцитарної формули крові за неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.; Роговий, Юрій Євгенович; Білоокий, В'ячеслав Васильович
2010Аналіз популяційного рівня мікрофлори ексудату очеревинної порожнини в експерименті та клініці залежно від ступеня тяжкості перебігу жовчного перитонітуБілоокий, В'ячеслав Васильович; Білоокий, О.В.; Белоокий, В.В.; Белоокий, О.В.; Bilookiy, V.V.; Bilookiy, O.V.
2016Вдосконалення зовнішнього дренування гепатикодигестивних анастомозівБілоокий, О.В.; Гринчук, Ф.В.; Білоокий, В.В.
2018Вдосконалення результатів лікування хворих на жовчний перитонітБілоокий, О.В.
2015Вплив експериментального жовчного перитоніту на оптичну густину плазми крові та функціональний стан нирокБілоокий, О.В.; Роговий, Юрій Євгенович; Білоокий, В'ячеслав Васильович
2020Зміни мікрофлори товстої кишки при гострому перитонітіБілоокий, О.В.
2021Значимість видового складу порожнинної мікрофлори товстої кишки в лікувальній тактиці інфікованого та неінфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.
2012Клініко-патофізологічна та патоморфологічна характеристика жовчного перитонітуБілоокий, В'ячеслав Васильович; Білоокий, О.В.; Роговий, Юрій Євгенович
2016Метааналіз окисно-модифікованих білків у нирках і печінці щурів за неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.; Роговий, Юрій Євгенович; Білоокий, В'ячеслав Васильович
2023Морфологічна структура післяопераційного рецидивного зобу первинні та повторні операції на щитоподібній залозіБілоокий, О.В.
2015Окисномодифіковані білки за гістохімічними даними у нирках і печінці щурів за неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуРоговий, Юрій Євгенович; Білоокий, О.В.
2016Патофізіологічний аналіз впливу трансфер фактора «Едвенсд» на показники імунологічного дослідження крові за інфікованого жовчного перитонітуРоговий, Ю.Є.; Архіпова, Л.Г.; Білоокий, О.В.; Білоокий, В.В.
2022Первинні та повторні операції на щитоподібній залозі морфологічна структура післяопераційного рецидивного зобуБілоокий, О.В.
2022Перспективи симуляційного навчання у режимі onlineБілоокий, О.В.
2015Показники імунологічного дослідження крові за інфікованого та неінфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.; Роговий, Юрій Євгенович; Білоокий, В'ячеслав Васильович; Белоокий, А.В.; Роговый, Ю.Е.; Белоокий, В.В.; Bilookiy, O.V.; Rohovyy, Yu.Ye.; Bilookiy, V.V.
2019Порожнинна мікрофлора товстої кишки за неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуБілоокий, О.В.
2015Порівняльний аналіз впливу стерильного та інфікованого експериментального жовчного перитоніту на оптичну густину плазми крові та функціональний стан нирокБілоокий, О.В.; Bilo'okiy, O.V.
2015Роль деяких біохімічних показників крові у патогенезі жовчного перитонітуБілоокий, В.В.; Білоокий, О.В.
2017Роль окиснювальної модифікації білків у патогенезі неінфікованого та інфікованого жовчного перитонітуРоговий, Ю.Є.; Білоокий, О.В.