Browsing by Author Букач, О.П.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 24  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Nota bene: серцево-судинний прогноз та коморбідний статус пацієнта із артеріальною гіпертензією – важлива проблема для сімейної медициниБукач, О.П.; Антонюк, М.В.; Сидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Габорець, І.Ю.; Чаглій, І.І.
2017Вплив T-786C поліморфізму гена ендотеліальної оксид азоту синтази на цитокіновий профіль у хворих на ревматоїдний артритБукач, О.П.; Сидорчук, Лариса Петрівна; Федів, Олександр Іванович; Букач, О.П.; Сидорчук, Л.П.; Федив, О.И.; Bukach, O.P.; Sidorchuk, L.P.; Fediv, A.I.
2018Вплив комплексного лікування на перебіг ревматоїдного артриту у поєднанні з артеріальною гіпертензією, абдомінальним ожирінням та цукровим діабетом типу 2 з урахуванням поліморфізму гена Т-786С ендотеліальної оксиду азоту синтазиБукач, О.П.; Федів, О.І.
2018Динаміка гострофазових показників у хворих на ревматоїдний артрит у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 та артеріальною гіпертензією залежно від поліморфізму гена Т-786С eNOS під впливом лікуванняБукач, О.П.; Букач, О.П.; Bukach, О.Р.
2017Зміни ліпідного обміну у хворих на ревматоїдний артрит із супутньою артеріальною гіпертензією, абдомінальним ожирінням та цукровим діабетом типу 2 залежно від поліморфізму гена Т-786С ендотеліальної оксиду азоту синтазиБукач, О.П.; Федів, Олександр Іванович; Сидорчук, Лариса Петрівна; Букач, О.П.; Федив, А.И.; Сидорчук, Л.П.; Bukach, О.Р.; Fediv, O.I.; Sydorchuk, L.P.
2013Коморбідна патологія у хворих на артеріальну гіпертензію в амбулаторно-поліклінічній практиціБукач, О.П.; Антонюк, М.В.; Сидорчук, Лариса Петрівна; Коровенкова, Оксана Миколаївна; Кушнір, Оксана Василівна; Чаглій, І.І.
2012-05-04Морфофункціональний стан жовчного міхура у пацієнтів із поєднаним перебігом хронічного холециститу, ожирінням та ішемічною хворобою серцяГорбатюк, І.Б.; Букач, О.П.
2016Оксидантно-антиоксидантний стан та маркери системного запалення у хворих на ревматоїдний артрит у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 та артеріальною гіпертензієюФедів, Олександр Іванович; Букач, О.П.; Гараздюк, Іван Васильович
2017Патогенетичні особливості ревматоїдного артриту у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 у хворих на артеріальну гіпертензіюБукач, О.П.; Федів, О.І.
2013Поліморбідна патологія хворих на артеріальну гіпертензію в сестринській та загально-лікарській практиціАнтонюк, М.В.; Букач, О.П.; Сидорчук, Лариса Петрівна; Кушнір, Оксана Василівна; Коровенкова, Оксана Миколаївна
2019Порушення функціонального стану ендотелію при коморбідному перебігу ревматоїдного артриту з артеріальною гіпертензією, абдомінальним ожирінням та цукровим діабетом типу 2, їх медикаментозна корекціяБукач, О.П.
2012Роль нейроендокринної системи при лікуванні хворих на бронхіальну астмуБровчук, М.П.; Букач, О.П.; Булеза, Б.Я.; Кузьмик, Б.В.; Чонка, Я.В.; Бровчук, П.В.; Кузьмик, М.А.; Brovchuk, M.P.; Bukach, O.P.; Buleza, B.Ja.; Kuzmik, B.V.; Chonka, Ja.V.; Brovchuk, P.V.; Kuzmik, M.A.
2012-10Спосіб прогнозування метаболічних порушень та ожиріння у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням поліморфізму генівСидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Букач, О.П.; Соколенко, А.А.; Антонюк, М.В.; Урсуляк, Ю.В.; Габорець, І.Ю.
2012Спосіб діагностики гострого коронарного синдрому з урахуванням генотипуСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.; Кушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.
2012-10-03Спосіб діагностики гіпертрофії лівого шлуночка у хворих на артеріальну гіпертензіюКушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.; Габорець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.
2012Спосіб діагностики гіпертрофії лівого шлуночка у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням поліморфізму генівСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.; Кушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.
2012Спосіб корекції метаболічних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням гаплотипуСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.; Кушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.
2012Спосіб лікування хворих на гострий коронарний синдром з урахуванням генотипуСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.; Кушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.
2012Спосіб прогнозування гострого коронарного синдрому з урахуванням поліморфізму генівСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Соколенко, А.А.; Кушнір, О.В.; Антонюк, М.В.; Букач, О.П.
2012Спосіб прогнозування метаболічних порушень та ожиріння у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням поліморфізму генівСидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Букач, О.П.; Соколенко, А.А.; Антонюк, М.В.; Урсуляк, Ю.В.; Габорець, І.Ю.