Browsing by Author Івасюк, Л.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Варіантна анатомія яремних вен у плода 6 місяцівАндрійчук, А.В.; Проняєв, Дмитро Володимирович; Антонюк, Н.С.; Івасюк, Л.В.; Стельмах, Г.Я.
2009Вплив ендотоксинів грамнегативної та грампозитивної мікрофлори на інтенсивність протеолізу в склистому тілі ока кроликів з проникним пораненням склериІвасюк, Л.В.; Пенішкевич, Ярослав Іванович
2008Вплив ендотоксинів грамнегативної і грампозитивної мікрофлори на інтенсивність фібринолізу у склоподібному тілі ока кроликів з проникним пораненням склериІвасюк, Л.В.; Пенішкевич, Ярослав Іванович
2007Зміни вмісту цитокінів у склоподібному тілі з проникним пораненням склери: вплив ендотоксинів грамнегативної і грампозитивної мікрофлориПішак, Василь Павлович; Івасюк, Л.В.
2015-04-21Спосіб експериментальної моделі проникної інфікованої травми склер заднього сегмента окаВисоцька, В.Г.; Івасюк, Л.В.; Магаляс, В.М.
2010Характеристика впливу ендотоксинів грамнегативної та грампозитивної мікрофлори на вміст цитокінів у склистому тілі ока кроликів із проникним пораненням склариПішак, Василь Павлович; Івасюк, Л.В.