Секція 6. Актуальні питання в клініці внутрішніх хвороб : [73] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 61 по 73 из 73
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2016Використання гриндели розчепіреної (grindela squarrosa) у хворих на хронічний гастродуоденіт зі супутнім некалькульозним холециститомГайдуков, В.А.
2016Динаміка параметрів про- і антиоксидантної систем крові у хворих на остеоартроз в контексті вікових коморбідних процесівВолошина, Л.О.
2016Аналіз впровадження «Стратегії Всесвітньої організації охорони здоров’я в галузі народної медицини 2014-2023 рр.» в систему охорони здоров’я УкраїниВолошин, О.І.; Сенюк, Б.П.; Малкович, Н.М.; Васюк, В.Л.
2016Синдром подразненого кишечника: шляхи корекції дисбіозуВасюк, В.Л.
2016Сучасні підходи прогнозування серцево-судинних ускладнень у хворих на ревматоїдний артрит асоційованого з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 та артеріальною гіпертензієюБукач, О.П.; Федів, О.І.
2016Шляхи оптимізації терапії хронічної серцевої недостатності у пацієнтів із фібриляцією передсердьБобкович, К.О.; Кардаш, Г.Я.; Бойко, Б.В.
2016Вплив комбінованого препарату кардіофіт на реологічні властивості крові у хворих із хронічною серцевою недостатністю та хронічним некаменевим холециститомБобкович, К.О.; Кардаш, А.В.
2016Стан ліпідного метаболізму та пероксидне окиснення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу поєднану з хронічним обструктивним захворюванням легеньБілецький, С.В.; Бойко, В.В.; Сумарюк, М.П.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.
2016Вплив статинів на показники ліпідного спектра крові та рівні бета-2-мікроглобуліну крові та сечі у хворих на діабетичну нефропатію з супутнім ожирінням у комплексному лікуванніБерезова, М.С.; Акентьєв, С.О.
2016Лабораторна діагностика в нефрології: стандартизація і проблеми якості дослідженьБезрук, Т.О.; Безрук, В.В.
2016Фітотерапевтична корекція вегетативної дисфункціїБачук-Понич, Н.В.
2016Стан протеолітичної активності плазми крові у хворих на хронічний некаменевий холецистит залежно від типу супровідної соматоформної вегетативної дисфункціїАнтонів, А.А.
2016Особливості ремоделювання міокарда залежно від виду фізичного навантаженняАмеліна, Т.В.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 61 по 73 из 73