Короткий опис(реферат):
Суть впровадження. Покращити якість системи надання нефрологічної допомоги дітям із інфекція сечових шляхів (ІСШ) та запропонувати дієвий механізм адміністрування антимікробних препаратів в закладах охорони здоров’я (ЗОЗ), які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах під час пандемії COVID-19 шляхом щорічного проведення бактеріологічного дослідження сечі із визначенням етіологічної структури уропатогенів та їхньої чутливості до антибактеріальних засобів у дітей, за результатами якого та їх динамікою визначають етіологічний спектр та антибактеріальну резистентність серед основних груп уропатогенів - збудників ІСШ в залежності від вікових та гендерних відмінностей, на основі отриманих результатів при проведенні антибактеріальної терапії вибирають та призначають найбільш оптимальний препарат для лікування.
Пропонується для впровадження в практичну роботу нефрологічних відділень ЗОЗ, дана інновація розроблена кафедрою педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету та апробована у КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» м. Чернівці.
Суть розробки, основні результати:
Затверджено: Протокол Вченої ради № 12 від 27 квітня 2023 року. Напрям впровадження: педіатрія, соціальна медицина. Установа-розробник: Буковинський державний медичний університет; Національна академія медичних наук України.