Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/25609
Название: Платформи Edmodo та MOODLE при змішаному навчанні на післядипломному етапі підготовки фахівців
Авторы: Трефаненко, Ірина Валентинівна
Соловйова, О.
Рева, Тетяна Василівна
Шумко, Галина Іванівна
Шупер, Віра Олександрівна
Ключевые слова: змішане навчання
дистанційне навчання
Edmodo
MOODLE
Дата публикации: 2020
Издательство: Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю (online формат) «Безперервний професійний розвиток лікарів та провізорів в умовах реформування системи охорони здоров’я» (09 жовтня 2020 р., м. Київ)
Краткий осмотр (реферат): Сучасні інформаційні технології відкривають нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу. Змінюється сама парадигма освіти. Значна увага приділяється методам активного пізнання, самоосвіті, дистанційним освітнім програмам. Інформаційно-комунікаційні технології відкривають широкі можливості для дистанційного навчання. Дистанційне навчання, в загальному, формується на основі принципів та особливостей традиційних форм навчання. Проте, окрім них, додані нові особливості, які полягають у використанні інтернет технологій для доступу до навчальних матеріалів, інтерактивної взаємодії між студентами тощо. з початком 2020 року всі навчальні заклади України перешли на дистанційну форму навчання. Тому сьогодні перед вишами постають питання пов’язані з вибором прикладних програм, методів інтерактивного навчання, онлайн ресурсів саме для дистанційної освіти. Онлайн платформи Edmodo та MOODLЕ можна використовувати з метою розробки навчального та навчально-методичного матеріалу для роботи зі студентами та курсантами післядипломної освіти (ПДО). Вони дозволяють розташовувати власні електронні навчальні матеріали, надаючи доступ до них, а також використовувати розробки інших авторів не порушуючи авторських прав. Однак, кожна з цих платформ має свої переваги та недоліки. Онлайн-сервіси Edmodo та MOODLE дозволяють індивідуально підійти до обрання форми ведення дистанційного навчання для розвитку пізнавальної активності студентів та курсантів ПДО, покращують якість знань, сприяють розвитку навичок самостійного отримання знань.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/25609
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Trefanenko ta in. Platformy_ukr.pdf237.47 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.