Секція 3. Нейроімуноендокринна регуляція в нормі та при патології : [17] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 17 из 17
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2016Статеві особливості реагування показників протеолізу білків у надниркових залозах стевонезрілих щурів на дію гіпобаричної гіпоксії за зміненого фотоперіодуЯсінська, О.В.
2016Вплив порушення кровообігу в басейні сонних артерій на мікробну екологію слизової оболонки ротової порожнини щурів із цукровим діабетомТкачук, С.С.; Мислицький, В.Ф.; Галагдина, А.А.
2016NO-залежні механізми пентозофосатного шляху обміну глюкози у щурів різних вікових груп на фоні експериментального цукрового діабетуТимофійчук, І.Р.
2016Особливості впливу гіперфункції шишкоподібної залози на іонорегулювальну функцію нирокСемененко, С.Б.; Швець, В.І.
2016Особливості впливу мелатоніну на хроноритмічну організацію іонорегулювальної функції нирок під впливом блокади синтезу монооксиду нітрогенуСемененко, С.Б.
2016Реакція катехоламергічних систем структур проміжного мозку на ускладнення цукрового діабету двобічною каротидною ішемією-реперфузієюСавчук, Т.П.
2016Патофізіологічний аналіз впливу лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози за допомогою КТП-лазера на показники когнітивних функцій, водно-сольового обміну, системи крові, функції нирокРоговий, Ю.Є.; Майкан, Р.І.
2016Патофізіологія клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за навантаження водою від’ємного окисно-відновного потенціалуРоговий, Ю.Є.; Колеснік, О.В.; Слободян, К.В.
2016Патофізіологічний аналіз впливу трансфер фактора «Едвенсд» на показники імунологічного дослідження крові за інфікованого жовчного перитонітуРоговий, Ю.Є.; Архіпова, Л.Г.; Білоокий, О.В.; Білоокий, В.В.
2016Патофізіологія формування вадного кола за утворення ниркових каменів розміром 0,6-1,0 см верхньої, середньої ділянок чашечки та верхньої третини сечоводуРоговий, Ю.Є.; Арійчук, О.І.; Швець, В.І.
2016Вплив неповної глобальної ішемії-реперфузії головного мозку на показники протео- та фібринолітичної активності в селезінці щурів з експериментальним цукровим діабетомПовар, М.А.
2016Динаміка змін умісту РНК у нейронах полів гіпокампа щурів із цукровим діабетом за умов експериментального ішемічно-реперфузійного пошкодження головного мозкуНіка, О.М.
2016Хроноритмологічна організація показників про/антиоксидантного гомеостазу в інтактних тваринГордієнко, В.В.
2016Зміни гормональної активності та біохімічні перебудови кори наднирникових залоз на тлі розвитку експериментального цукрового діабету у щурів різних вікових груп.Боштан, С.В.; Тимофійчук, І.Р.
2016Особливості перебігу проапоптичних процесів у нервових та гліальних клітинах кори лобової, тім’яної і скроневої часток великих півкуль за умов поєднаній дії стрептозотоцин-індукованого діабету та неповної глобальної ішемії головного мозкуБойчук, Т.М.; Кметь, Т.І.
2016Сучасна діагностика порушення травлення вуглеводів у тонкій кишці: переваги метода тонкошарової хроматографіїАнцупова, В.В.
2016Особливості фібринолітичного та протеолітичного процесів у тканині щитоподібної залози за умов екзогенної гіпоксіїАнохіна, С.І.; Кузнєцова, О.В.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 17 из 17