Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми діагностики, профілактики та лікування екзогенних та ендогенних інтоксикацій", 16-18 жовтня 2004 р., м. Чернівці : [10] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Особливості місячних хроноритмів екскреторної функції нирок при сулемовій інтоксикації організму на тлі різної тривалості фотоперіодуСтепанчук, В.В.
2004Механізми ушкодження нирок при талотоксикозіВисоцька, В.Г.; Пішак, В.П.; Магаляс, В.М.
2004Роль С-реактивного білку у виявленні ендотоксикозу інфекційної природи в новонароджених дітейКолюбакіна, Л.В.; Кузьменко, Л.М.; Колюбакін, Д.В.; Боднар, І.І.
2004Вплив солей важких металів на функції нирокВисоцька, В.Г.
2004Синдром ендогенної інтоксикації та зміни функціонального стану нирок у хворих на декомпенсований цироз печінкиКвасницька, О.Б.
2004Токсикологічні чинники грибного походження в Буковинському регіоніДіордійчук, В.В.
2004Участь NO-інтоксикації у розвитку респіраторного дистрес-синдрому у новонароджених дітейЯщенко, Ю.Б.; Мусурівська, М.М.
2004Порушення когнітивного розвитку дітей дошкільного віку як показник екологічного неблагополуччя навколишнього середовищаЯщенко, Ю.Б.; Ященко, Л.В.
2004Патогенетична роль екзогенних факторів у розвитку бронхіальної астми у дітейБезрукова, Т.Л.; Олійник, О.В.; Прунчак, С.І.; Юрчишена, Е.В.; Ажімі, Соф'єн
2004Вплив іммобілізаційного стресу на кислотовидільну функцію нирок на тлі гіперфункції шишкоподібної залозиШумко, Н.М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 10 of 10