Наукова конференція "Вікові аспекти чутливості організму до ксенобіотиків", 24-25 жовтня 2002 р., Чернівці : [20] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
2002Мікроядерний індекс у клітинах букального епітелію дошкільнят - біоіндикатор екологічного неблагополуччя регіонуСвідер, Т.В.
2002Вікові особливості застосування розвантажувальної дієтотерапіїСплавський, О.І.; Свідер, Т.В.; Горбаль, О.М.
2002Особливості когнітивного розвитку молодших школярів з різних за геохімічною характеристикою зон проживанняЯщенко, Л.В.; Ященко, Ю.Б.; Колюбакіна, Л.В.
2002Оцінка ефективності адаптації дітей в умовах екологічного неблагополуччяЯщенко, Ю.Б.; Свідер, Т.В.
2002Виявлення замаскованої харчової алергії як вікового варіанту гіперчутливості до ксенобіотиківЮрчишена, Е.В.
2002Діагностика та принципи лікування гострого нітратного отруєння у дітей грудного вікуЯщенко, Ю.Б.
2002Пізнавальні здібності дітей старшого дошкільного віку з різних за геохімічною характеристикою зон проживанняЯщенко, Ю.Б.; Ященко, Л.В.
2002Клінічні особливості бронхообструктивного синдрому при алергії до ксенобіотиків у дітей раннього вікуОлійник, О.В.; Юрчишена, Е.В.; Марандюк, С.П.
2002Клінічне значення реакції еозинофілів крові у виявленні гіперчутливості до ксенобіотиків у дітей раннього вікуОлійник, О.В.
2002Роль несприятливих екологічних факторів в розвитку гострого токсикозу у дітей раннього вікуМарандюк, С.П.; Ященко, Ю.Б.
2002Фраксипарін у лікуванні судинної патології органу зоруРудковська, О.Д.
2002Про критичні періоди можливого виникнення деяких природжених вад спільної жовчної протокиРябий, С.І.; Луканьова, С.М.; Лютик, М.Д.
2002Показники киснезалежного метаболізму нейтрофільних гранулоцитів крові у дітей в зоні екологічної катастрофиКолюбакіна, Л.В.
2002Діагностична цінність визначення С-реактивного білку та функціональної активності нейтрофільних гранулоцитів крові при інфекційно-запальних процесах у недоношених дітейКолюбакіна, Л.В.; Мазен, Аль Абуд
2002Вплив фітоестрогенів сої на статеве дозрівання дівчатокДруца, І.О.; Воскресенська, О.О.; Друца, І.С.
2002Вплив комп'ютерних програм на розвиток органу зору дітей з амбліопієюГолубовська, Н.М.; Михайловська, Т.М.; Буздуган, В.О.
2002Респіраторні захворювання дошкільнят в асоціації із вмістом важких металів у грунті районів їх помешканняБезрукова, Т.Л.
2002Пошук ефективних сорбентів для покращення якості питної води та захисту різних вікових груп населення від важких металівНаконечна, Н.Й.; Наконечний, Й.Й.
2002Токсикологія як обов'язковий компонент підготовки сучасного лікаряБілоус, В.І.; Білоус, В.В.
2002Захисна дія Extractum Rhodiola Fluidum та додецонію у статевозрілих щурів за умов токсичного гепатитуЯремій, І.М.; Власик, Т.Л.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20