Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11864
Title: СІТКА-ФОН МОРФОМЕТРИЧНА ДЛЯ МАСШТАБУВАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ МАКРОПРЕПАРАТІВ ПІД ЧАС ФОТОДОКУМЕНТУВАННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ПЕРСПЕКТИВНИХ СПОТВОРЕНЬ ЗОБРАЖЕННЯ МАКРОПРЕПАРАТУ
Authors: Бойчук, Тарас Миколайович
Цигикало, Олександр Віталійович
Олійник, Ігор Юрійович
Кашперук-Карпюк, Інна Сергіївна
Петришен, Олександр Іванович
Лаврів, Леся Петрівна
Issue Date: 26-Sep-2016
Publisher: Державна служба інтелектуальної власності України
Series/Report no.: Бюлетень № 18;Патент України на корисну модель № 110068
Abstract: Сітка-фон морфометрична для масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування та корекції перспективних спотворень зображення макропрепарату, яка являє собою пристрій, що у своїй структурі містить масштабну шкалу. Пристрій являє собою чорну морфометричну сітку з нанесених на білому пластмасовому екрані горизонтальних і вертикальних прямих ліній з кроком 5 мм, які використовуються для морфометрії та корекції оптичних спотворень отриманих на її фоні цифрових фотографій анатомічних та біологічних макропрепаратів.
Description: Корисна модель належить до галузі медицини, а саме до анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії, патологічної анатомії, судової медицини, морфології, і може бути використана для корекції перспективних спотворень зображення макропрепарату під час фотографування. Для масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування зазвичай використовують лінійку криміналістичну (куток), яку розміщують поряд з органокомплексом чи органом. Актуальним є створення пристрою, який би дозволяв фотографування макропрепарату на екрані-фоні прямокутної форми, що надасть можливість за необхідності скоригувати дисторсію за допомогою зовнішніх контурів екрану-фона. В основу корисної моделі поставлене завдання удосконалити пристрій для масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування та корекції перспективних спотворень зображення макропрепарату шляхом того, що пристрій є сіткою-фоном морфометричним. Сітка-фон морфометрична для масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування та корекції перспективних спотворень зображення макропрепарату, яка являє собою пристрій, що у своїй структурі містить масштабну шкалу, яка відрізняється тим, що пристрій являє собою чорну морфометричну сітку з нанесених на білому пластмасовому екрані горизонтальних і вертикальних прямих ліній з кроком 5 мм, які використовуються для морфометрії та корекції оптичних спотворень отриманих на її фоні цифрових фотографій анатомічних та біологічних макропрепаратів.
URI: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11864
Appears in Collections:Патенти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Олійник І.Ю._Патент_110068.pdfПатент України на корисну модель № 110068201.86 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.