Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11856
Title: СПОСІБ МАСШТАБУВАННЯ ЗОБРАЖЕННЯ МАКРОПРЕПАРАТІВ ПІД ЧАС ФОТОДОКУМЕНТУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СІТКИ-ФОНА МОРФОМЕТРИЧНОЇ
Authors: Бойчук, Тарас Миколайович
Цигикало, Олександр Віталійович
Олійник, Ігор Юрійович
Кашперук-Карпюк, Інна Сергіївна
Махрова, Євгенія Григорівна
Чала, Катерина Миколаївна
Issue Date: 26-Sep-2016
Publisher: Державна служба інтелектуальної власності України
Series/Report no.: Бюлетень № 18;Патент України на корисну модель № 110069
Abstract: Спосіб масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування за допомогою сітки-фона морфометричної шляхом використання масштабної шкали. Використовують сітку-фон морфометричну з нанесеними горизонтальними та вертикальними прямими лініями з кроком 5 мм та коригують перспективні спотворення зображення макропрепарата за допомогою його комп'ютерної обробки.
Description: Корисна модель належить до галузі медицини, а саме до анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії, патологічної анатомії, судової медицини, морфології, і може бути використана для корекції перспективних спотворень зображення макропрепарата під час фотографування. Для масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування зазвичай використовують лінійку криміналістичну (куток), яку розмішують поряд з органокомплексом чи органом. Актуальною є розробка способу, який би дозволяв фотографування макропрепарата на екрані-фоні прямокутної форми, що надасть можливість за необхідності скоригувати дисторсію за допомогою зовнішніх контурів екрану-фона. В основу корисної моделі поставлена задача удосконалити спосіб масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування шляхом використання сітки-фону морфометричної та комп'ютерної обробки зображення. Спосіб масштабування зображення макропрепаратів під час фотодокументування за допомогою сітки-фона морфометричної шляхом використання масштабної шкали, який відрізняється тим, що використовують сітку-фон морфометричну з нанесеними горизонтальними та вертикальними прямими лініями з кроком 5 мм та коригують перспективні спотворення зображення макропрепарата за допомогою його комп'ютерної обробки.
URI: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/11856
Appears in Collections:Патенти

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Олійник І.Ю._Патент_110069.pdfПатент України на корисну модель № 110069210.05 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.