Статті. Кафедра дерматовенерології : [103] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 103
Issue DateTitleAuthor(s)
1998Стан клітинного та гуморального імунітету у хворих на псоріазГаєвська, Марина Юріївна; Gayevskaya, M.Y.
2002Особливості функціонального стану щитоподібної залози у хворих на екзему за умов зобної ендеміїДенисенко, Ольга Іванівна; Денисенко, О.И.; Denysenko, O.E.
2006Вплив хронодетермінованої антиоксидантної та лазерної терапії на показники окисно-відновних реакцій у хворих на алергодерматозиДенисенко, Ольга Іванівна; Денисенко, О.И.; Denysenko, O.I.
2003Вплив біологічно-активного комплексу "Апітонік" на цитокіновий профіль кріоконденсованого експірату у вперше виявлених хворих на деструктивний туберкульоз легень при продуктивно-некротичній фазі специфічного запаленняШаповалов, Валерій Петрович; Shapovalov, V.P.
2005Стан антиоксидантної системи крові у хворих на алергодерматозиДенисенко, Ольга Іванівна; Denysenko, O.I.
2015Динаміка цитокінового профілю периферичної крові у хворих на екзему у процесі комплексного лікуванняСтепан, Н.А.; Денисенко, Ольга Іванівна; Stepan, N.A.; Denysenko, O.I.
2015Комплексне лікування хворих на піодермії з урахуванням показників системного імунітету та біоценозу кишечникаДашко, М.О.; Денисенко, Ольга Іванівна; Dashko, М.О.; Denysenko, O.I.
2015A rare clinical case-buschke's scleredemaJulei, L.O.; Mudriak, L.V.
2015Клініко-серологічні особливості сифілітичної інфекції у жителів Чернівецької областіДенисенко, Ольга Іванівна; Гаєвська, Марина Юріївна; Перепічка, Михайло Петрович
2014Цитокіновий профіль крові в динаміці лікування у хворих на вугри вульгарні на тлі інфекції вірусів простого герпесу І та ІІ типівВолошина, Н.О.; Денисенко, Ольга Іванівна
2014Віддалені результати комплексного лікування хворих на вугри вульгарні на тлі гелікобактерної інфекції та інфекції вірусів простого герпесуВолошина, Н.О.
2015Condition of non-specific resistance indices in patients suffering from eczema with different clinical courseStepan, N.A.
2015Indicators of systemic immunity in patients suffering from pyodermatosis with various clinical courseDashkо, М.О.; Denysenkо, О.І.
2014Оцінка якості життя у хворих на вульгарні вугри (АКНЕ)Волошина, Н.О.
2013Сучасний стан проблеми хронічних дерматозівБодня, К.І.; Кадельник, Людмила Олександрівна
1955Пятилетний опыт комплексного обследования больных сифилисом, закончивших лечениеГржебин, З.Н.; Бухарович, М.Н.
1956Некоторые материалы к вопросу о заболеваемости сифилисом в Черновицкой областиГржебин, З.Н.; Бухарович, Н.М.
1947Отчет Черновицкого дермато-венерологического общества за 1946 г.Безюк, Н.Г.; Бухарович, Н.С.
2000Р-білки за умов норми та патологіїГаєвська, Марина Юріївна
2000Сифіліс як один із чинників фетоплацентарної недостатності у вагітнихДудченко, Микола Олексійович; Дудченко, А.А.; Денисенко, Ольга Іванівна; Трефаненко, С.П.; Юзько, А.О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 103