Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/10747
Title: СУЧАСНІ МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ПРИ ВИКЛАДАННІ ДИСЦИПЛІНИ НА КАФЕДРІ ГІСТОЛОГІЇ, ЦИТОЛОГІЇ ТА ЕМБРІОЛОГІЇ ВДНЗ УКРАЇНИ «БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Authors: Малик, Ю.Ю.
Семенюк, Т.О.
Пентелейчук, Н.П.
Keywords: інформаційно-комунікаційних технології
сучасні технічні інновації
Issue Date: 2016
Publisher: Матeріали XIII Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ»
Abstract: У даній публікації представлений досвід роботи викладачів кафедри гістології, цитології та ембріології використання в навчальному процесі сучасних технічних інновацій та інформаційно-комунікаційних технологій, а саме: мультимедійних лекцій-презентацій, відеосистем (світловий мікроскоп-відеокамера-телевізор), а також інтерактивної дошки. Використання досягнень технічного прогресу відкриває принципово нові можливості професійної освіти, всебічної реалізації творчих, пошукових, індивідуальних і комунікаційних форм навчання. Сприяє підвищенню ефективності та мобільності навчання, а також відповідності вимогам сучасного соціально-економічного світу. Заняття з використанням інноваційних технічних засобів проходять цікавіше, без обмежень інтерактивного спілкування викладача і студента, що сприяє кращому розумінню і засвоєнню тематики предмета. Але, в свою чергу, використання сучасних інтерактивних методів навчання вимагає відповідної підготовки і навичок управління технічними засобами викладача, а також матеріальних засобів, з метою їх придбання.
URI: http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/10747
Appears in Collections:Статті. Кафедра гістології, цитології та ембріології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Стаття навч-метод Тернопіль травень 2016.pdf5.31 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.