Тези. Кафедра внутрішньої медицини : [88] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 88
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Immune disorders and intestinal disbacteriosis in mid-age hypertensive patients:do they connect or not?Sydorchuk, L.P.; Gresko, L.M.; Sydorchuk, R.I.; Sydorchuk, I.I.
2007Плазмовий протеоліз у хворих на ессенціальну гіпертензіюСидорчук, Л.П.; Білецький, С.В.; Іващук, С.І.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.; Гресько, Л.М.; Грудецька, Ю.В.; Сидорчук, Р.І.
2012Деякі патогенетичні механізми розвитку Helicobacter pylori-асоційованих гастродуоденопатій, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозФедів, О.І.; Мудрик, Н.Я.; Гончарук, Л.М.; Гресько, С.О.
2007Зміни імунітету та мікрофлори кишківника у хворих на артеріальну гіпертензію і серцеву недостатністьГресько, Л.М.; Сидорчук, Л.П.; Грудецька, Ю.В.; Сидорчук, Р.І.
2007Особливості функціональних змін у нирках хворих на серцеву недостатність і артеріальну гіпертензіюГрудецька, Ю.В.; Урсуляк, П.П.; Гресько, Л.М.
2012Ефективність використання ребаміпіду в комплексному лікуванні гастродуоденопатій, індукованими нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозМельник, Катерина; Гончарук, Людмила; Дяк, Михайло; Гресько, Світлана
2006Зміни видового та кількісного складу мікрофлори кишківника у хворих на серцеву недостатність і артеріальну гіпертензіюГресько, Л.М.; Сидорчук, Л.П.; Грудецька, Ю.В.
2007Зміни крові у хворих на дисбактеріозГресько, Л.М.; Сидорчук, Л.П.; Грудецька, Ю.В.; Сидорчук, Р.І.; Гресько, С.О.
2007Клітинна імунологічна реактивність у хворих на артеріальну гіпертензію і серцеву недостатністьГресько, Людмила; Сидорчук, Лариса; Грудецька, Юлія; Гресько, Світлана; Сидорчук, Руслан
2006Зміни внутрішньосерцевої гемодинаміки і системи зовнішнього дихання у хворих на серцеву недостатність та артеріальну гіпертензію залежно від ступеня тяжкостіГрудецька, Ю.В.; Сидорчук, Л.П.; Гресько, Л.М.; Урсуляк, П; Сидорчук, Р.І.
2007Імунний статус хворих на хронічні гепатити з супутньою патологією біліарної системи паразитарного генезуХристич, Тамара Миколаївна; Телекі, Яна Михайлівна; Захарчук, Л.О.; Гонцарюк, Дмитро Олександрович
2004Клінічна ефективність внутрішньотканинного електрофорезу з тіотриазоліном у комплексному лікуванні хворих на хронічний пієлонефритГараздюк, Олександр Іванович; Кокощук, Ольга Василівна; Мороз, Таміла Петрівна
2012Функціональні розлади кишечнику при тиреотоксикозіМоскалюк, Інна Ігорівна; Федів, Олександр Іванович; Москалюк, В.І.
2012Parameters of thyroid homeostasis in patients with chronic diffuse liver diseases depending on type 1 deiodinase gene polymorphismChympoy, Kristina; Palibroda, Nadiya; Moskaliuk, Inna
2012Діагностика та лікування порушень функцій кишечнику у післяопераційному періодіМоскалюк, В.І.; Войтів, Я.Ю.; Москалюк, І.І.
2011Оцінка якості життя хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднану з цукровим діабетомКрасніцька, Т.А.; Оліник, О.Ю.
2011Характеристика вмісту ТФР-β1 у хворих на ревматоїдний артрит з ураженням нирокНайда, Вероніка Тарасівна; Зуб, Лілія Олексіївна; Бойко, Людмила Демянівна; Гретчин, Віталій Михайлович
2011Роль ендотеліальної дисфункції у прогресуванні хронічних дифузних захворювань печінкиРайська, А.В.; Оліник, О.Ю.
2011Особливості клінічної картини пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднаної з цукровим діабетомКрокош, І.В.; Оліник, О.Ю.
2011Стан протеїназо-інгібіторної системи крові при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі у хворих на цукровий діабет ІІ типуКоханюк, Юлія Валеріївна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 88