Статті. Кафедра внутрішньої медицини : [208] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 208
Issue DateTitleAuthor(s)
2001Ефективність застосування спіруліни у комплексному лікуванні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишкиФедів, Олександр Іванович; Fediv, O.I.
2012Основні механізми дестабілізації ішемічної хвороби серця при поєднаному перебігу з хронічним обструктивним захворюванням легеньТащук, Віктор Корнійович; Амеліна, Тетяна Миколаївна; Полянська, Оксана Степанівна; Тихоход, І.В.; Taschuk, V.K.; Amelina, T.N.; Polians'ka, A.S.; Tykhokhod, I.V.
2012Роль трансформуючого фактора росту-β та β2-мікроглобуліну у прогресуванні хронічної хвороби нирокМороз, Таміла Петрівна; Зуб, Лілія Олексіївна; Moroz, T.P.; Zub, L.O.
2012Характеристика ліпідного спектра крові у хворих на діабетичну нефропатію III-IV ступеня та супутнє ожирінняЗуб, Лілія Олексіївна; Акентьєва, Мирослава Сергіївна; Zub, L.O.; Akenteva, M.S.
2012Артеріальна гіпертензія та менопаузальний метаболічний синдром: кардіологічна чи гінекологічна проблема?Тащук, Віктор Корнійович; Федів, Олександр Іванович; Пересунько, К.О.; Taschuk, V.K.; Fediv, O.I.; Peresunko, K.O.
2015Вплив ацеклофенаку на рівень про- та протизапальних цитокінів у хворих на ревматоїдний артрит з наявністю хронічної хвороби нирокЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Доцюк, Л.Г.; Zub, L.О.; Roborchuk, S.W.; Dotsyuk, L.G.
2015Роль хронической малоинтенсивной генерализованной воспалительной реакции при коморбидном течении хронического панкреатита, ишемической болезни сердца и синдрома хронической сердечной недостаточностиГонцарюк, Д.А.; Телеки, Я.М.
2015Ефективність використання телмісартану та комбінації амлодипіну з аторвастатином у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень з ожиріннямСтупницька, Ганна Ярославівна; Stupnytska, A.Ya.
2015Нові підходи до лікування інфекційного загострення хронічного обструктивного захворювання легень (огляд літератури)Коваленко, Світлана Вікторівна; Кушнір, Леонтій Дмитрович; Kovalenko, S.V.; Kushnir, L.D.
2015Течение хронического панкреатита при других заболеваниях органов пищеваренияХристич, Тамара Николаевна; Гонцарюк, Дмитрий Александрович
2014Українські лікарі польського походженняКолесникова, Євгенія; Ковальський, Януш; Радван, Лешек; Федів, Олександр; Ступницька, Ганна
2016Характеристика застосування кольорової дуплексної доплерографії в динаміці лікування хворих на хронічну хворобу нирок I-II стадії з наявністю артеріальної гіпертензіїЗуб, Лілія Олексіївна; Новиченко, С.Д.
2016Характеристика показників морфо-функціонального стану еритроцитів у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирок під впливом ацеклофенаку та мелоксикамуЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.
2016Вплив пробіотиків, що містять бактерії роду Bifidobacterium та Lactobacillus на стан цитокінової ланки гемостазу у залежності від цитотоксичності штамів Н.pylori у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки у поєднані з артеріальною гіпертензією і цукровим діабетом типу 2Сіцінська, Інна Олексіївна
2016Гендерна та вікова характеристика ліпідного спектра крові у хворих на діабетичну нефропатію з наявністю артеріальної гіпертензіїЗуб, Лілія Олексіївна; Новиченко, С.Д.
2014Нові можливості сучасних спірографічних показників у діагностиці бронхіальної обструкції у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньСтупницька, Ганна Ярославівна; Думан, Я.Д.
2015Вплив кверцетину на активність показників системи протиоксидантного захисту у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень із супутнім хронічним панкреатитомТелекі, Яна Михайлівна
2014Діагностична цінність показників окиснювальних процесів у хворих на ревматоїдний артрит з ураженням нирокКулачек, В.Т.
2014Показники функції зовнішнього дихання та толерантність до фізичного навантаження у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень,залежно від індексу маси тілаСтупницька, Ганна Ярославівна
2014Клінічний випадок криптогенного сепсису при хронічному гепатитіПаліброда, Надія Михайлівна; Патратій, Марина Володимирівна; Дяк, М.В.; Зіньків, Л.І.; Злотар, Оксана Василівна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 208