Статті. Кафедра внутрішньої медицини : [150] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 150
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Основні механізми дестабілізації ішемічної хвороби серця при поєднаному перебігу з хронічним обструктивним захворюванням легеньТащук, Віктор Корнійович; Амеліна, Тетяна Миколаївна; Полянська, Оксана Степанівна; Тихоход, І.В.; Taschuk, V.K.; Amelina, T.N.; Polians'ka, A.S.; Tykhokhod, I.V.
2012Роль трансформуючого фактора росту-β та β2-мікроглобуліну у прогресуванні хронічної хвороби нирокМороз, Таміла Петрівна; Зуб, Лілія Олексіївна; Moroz, T.P.; Zub, L.O.
2012Характеристика ліпідного спектра крові у хворих на діабетичну нефропатію III-IV ступеня та супутнє ожирінняЗуб, Лілія Олексіївна; Акентьєва, Мирослава Сергіївна; Zub, L.O.; Akenteva, M.S.
2015Вплив ацеклофенаку на рівень про- та протизапальних цитокінів у хворих на ревматоїдний артрит з наявністю хронічної хвороби нирокЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Доцюк, Л.Г.; Zub, L.О.; Roborchuk, S.W.; Dotsyuk, L.G.
2015Роль хронической малоинтенсивной генерализованной воспалительной реакции при коморбидном течении хронического панкреатита, ишемической болезни сердца и синдрома хронической сердечной недостаточностиГонцарюк, Д.А.; Телеки, Я.М.
2015Течение хронического панкреатита при других заболеваниях органов пищеваренияХристич, Тамара Николаевна; Гонцарюк, Дмитрий Александрович
2016Характеристика застосування кольорової дуплексної доплерографії в динаміці лікування хворих на хронічну хворобу нирок I-II стадії з наявністю артеріальної гіпертензіїЗуб, Лілія Олексіївна; Новиченко, С.Д.
2016Характеристика показників морфо-функціонального стану еритроцитів у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирок під впливом ацеклофенаку та мелоксикамуЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.
2016Гендерна та вікова характеристика ліпідного спектра крові у хворих на діабетичну нефропатію з наявністю артеріальної гіпертензіїЗуб, Лілія Олексіївна; Новиченко, С.Д.
2014Діагностична цінність показників окиснювальних процесів у хворих на ревматоїдний артрит з ураженням нирокКулачек, В.Т.
2014Клінічний випадок криптогенного сепсису при хронічному гепатитіПаліброда, Надія Михайлівна; Патратій, Марина Володимирівна; Дяк, М.В.; Зіньків, Л.І.; Злотар, Оксана Василівна
2013Генетичні та нейрон-гуморальні особливості різних типів синдрому подразненого кишечнику у хворих на токсичні форми зобуМоскалюк, Інна Ігорівна
2013Особливості клінічних підходів до лікування хворих на хронічний пієлонефрит з наявністю артеріальної гіпертензіїЗуб, Лілія Олексіївна; Мороз, Таміла Петрівна
2013Особливості етіології та патогенезу внутрішньопечінкового холестазу вагітнихФедів, Олександр Іванович; Вірста, Сергій Васильович; Спащук, Н.С.; Заболотна, Т.В.
2016Корекція порушень гемореології крові, системи гемостазу та протеолізу у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднану з цукровим діабетом ІІ типуОліник, Оксана Юріївна; Ковальчук, М.К.; Ратушняк, Х.М.; Старостка, Ю.В.; Слободян, Н.Д.; Яковенко, В.С.; Яцишин, О.Ю.
2016Поширеність штамів Н.pylori у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки у поєднанні з артеріальною гіпертензією і цукровим діабетом типу 2Федів, Олександр Іванович; Сіцінська, І.О.; Давиденко, Ігор Святославович
2016Вплив дисліпідемії та величини вісцерального жиру на перебіг бронхіальної астми на тлі надмірної маси тіла та ожирінняФедів, Олександр Іванович; Мельник, О.Б.
2016Оксидантно-антиоксидантний стан та маркери системного запалення у хворих на ревматоїдний артрит у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 та артеріальною гіпертензієюФедів, Олександр Іванович; Букач, О.П.; Гараздюк, Іван Васильович
2016Характеристика ліпідного дисбалансу крові у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирокЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Березова, М.С.
2015Коморбідність та поліморбідність при остеоартрозі: вікові та гендерні аспекти (ретроспективне дослідження та огляд літератури)Волошина, Лариса Олександрівна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 150