Дисертації : [25] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Гепатити В і С на тлі ВІЛ-­інфекції: клініко-­патогенетичні особливості, лікування і наслідкиРудан, Іванна Василівна; Rudan, I.V.
2022Особливості перебігу хронічної хвороби нирок при латентному автоімунному діабеті дорослихЦарик, Ірина Олександрівна; Tsaryk, I.O.
2022Особливості ураження нирок у хворих з синдромом мальабсорбції, фактори ризику та можливості медикаментозної корекціїШкарутяк, Алла Євгенівна; Shkarutyak, A.E.
2022Клініко-­функціональні, ендотеліальні та імуно­запальні аспекти поєднаного перебігу ішемічної хвороби серця та ревматоїдного артриту: особливості лікувальної тактикиГусарчук, Анна Георгіївна; Husarchuk, А.H.
2022Прогнозування та діагностика артеріальної гіпертензії з урахуванням метаболічних та молекулярних чинників її несприятливого перебігуСем'янів, Маріанна Миколаївна; Semianiv, M.M.
2022Покращання діагностики і прогнозування тяжкості перебігу артеріальної гіпертензії з урахуванням модифікованих та немодифікованих предикторівРепчук, Юлія Василівна; Repchuk, Yu.V.
2022Клініко-патогенетична оцінка асоційованих форм ВІЛ-інфекції з туберкульозомКолотило, Тетяна Романівна; Kolotylo, T.R.
2022Клініко­гемодинамічні, метаболічні, хронобіологічні аспекти та якість життя хворих на артеріальну гіпертензію й остеоартроз: медикаментозна корекція.Собко, Діана Ігорівна; Sobko, D.I.
2022Експериментальна оцінка нейропротективних властивостей модуляторів ГАМК-ергічної та ренін-ангіотензинової систем в умовах церебральної нейродегенераціїКметь, Ольга Гнатівна; Kmet, O.G.
2022Клініко-лабораторне обгрунтування профілактики та лікування ускладнень після операції видалення зуба за ортодонтичними показаннями в дітейДолинчук, Людмила Василівна; Dolynchuk, L.V.
2022Прогнозування та індивідуалізоване комплексне хірургічне лікування синдрому стопи діабетикаКхоршані Білел; Khorchani Bilel
2022Вікові аспекти структурно­-функціонального стану великоклітинних ядер гіпоталамуса при стресогенних впливахСметанюк, Олексій Васильович; Smetanyuk, O.V.
2022Синдром подразненого кишечника та ожиріння: особливості коморбідного перебігу та оптимізація лікуванняБілоока, Юлія Вячеславівна; Bilooka, Yu.V.
2022Клінічно-патогенетичні особливості та лікування ішемічної хвороби серця у поєднанні з хронічним обструктивним захворюванням легень та ожиріннямНеміш, Ірина Любомирівна; Nemish, I.L.
2022Клінічні та патогенетичні особливості коморбідного перебігу неалкогольного стеатогепатиту, ожиріння та хронічного обструктивного захворювання легень, шляхи корекціїГринюк, Ольга Євгенівна; Hryniuk, O.Ye.
2022Онтогенетичні особливості структур переднього гіпоталамуса щурів за модифікації фотоперіодуЙосипенко, Владислав Романович; Yosypenko, V.R.
2022Топографоанатомічні особливості над-, підочноямкового і підборідного отворів в перинатальному періоді онтогенезу людиниКостюк, В'ячеслав Олександрович; Kostiuk, V.O.
2022Професійна компетенція та сестринська модель профілактики йододефіцитних захворювань у дітей шкільного вікуБачу, Марина Іллівна; Bachu, M.I.
2022Клініко-біомеханічне обґрунтування виготовлення незнімного мостоподібного протеза з малоінвазивним препаруванням опорних зубівСорохан, Микола Миколайович; Sorokhan, M.M.
2021Функціональні зміни в системі мати-плацента-плід при невиношуванні вагітності і патогенетично обгрунтовані методи їх корекціїЛісова, Катерина Миколаївна
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 25