Browsing by Author Zamorskyi, I.I.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Вплив адеметіоніну на стан прооксидантно-антиоксидантного балансу в щурів при гліцероловій гострій нирковій недостатностіЗаморський, Ігор Іванович; Драчук, Віра Михайлівна; Горошко, Олександра Мар'янівна; Заморский, И.И.; Драчук, В.М.; Горошко, А.М.; Zamorskyi, I.I.; Drachuk, V.M.; Horoshko, O.M.
1999Вплив гострої гіпоксії за різної довжини фотоперіоду на інтенсивність окиснювальної модифікації білків плазми крові щурівЗаморський, Ігор Іванович; Zamorskyi, I.I.
1999Вплив мелатоніну за гострої гіпоксії на прооксидантно-антиоксидантну рівновагу в надниркових залозах щурівЗаморський, Ігор Іванович; Zamorskyi, I.I.
2009Вплив мелатоніну на стан пероксидного окиснення ліпідів та системи антиоксидантного захисту в базальних ядрах мозку за поєднаної дії зміненого фотоперіоду та гострої гіпоксіїСопова, Ірина Юріївна; Заморський, Ігор Іванович; Сопова, И.Ю.; Заморский, И.И.; Sopova, I. Yu.; Zamorskyi, I.I.
1998Вплив мелатоніну та гострої гіпоксії на інтенсивність пероксидного окислення ліпідів в корі головного мозку щурів за постійної темрявиЗаморський, Ігор Іванович; Сопова, Ірина Юріївна; Павлуник, К.І.; Чичеба, В.П.; Zamorskyi, I.I.; Sopova, I.Y.; Pavlunyk, К.I.; Chycheba, V.P.
2017Вплив одноразового введення церулоплазміну на прооксидантно-антиоксидантний баланс у крові та тканині нирок за умов гострого пошкодження нирокУнгурян, Тетяна Миколаївна; Заморський, Ігор Іванович; Унгурян, Т.Н.; Заморский, И.И.; Unhurian, T.M.; Zamorskyi, I.I.
1999Вплив різної довжини фотоперіоду на активність маркерних ферментів плазматичних мембран у передньому мозку щурів за гострої гіпоксіїЗаморський, Ігор Іванович; Zamorskyi, I.I.
2015Основи біоетики й біобезпеки в системі вищої медичної та фармацевтичної освітиКишкан, Інна Григорівна; Заморський, Ігор Іванович; Kyshkan, I.H.; Zamorskyi, I.I.