Browsing by Author Kravchenko, E.V.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Корекція кровотеч в ранні терміни гестації залежно від стану ембріона та екстраембріональних структурКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2017Корекція кровотеч в ранні терміни гестації залежно від стану ембріона та екстраембріональних структурКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2015Морфо-функціональний стан екстраембріональних структур і матково-плацентарного кровотоку у жінок з загрозою невиношування в ранні терміни гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2015Оптимізація менеджменту гінекологічних хворих та породіль після оперативних методів лікування шийки матки, вагіни, промежиниКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2019Особливості патогенезу та лікування дисгормональних дисплазій грудних залоз у жінок раннього репродуктивного вікуКравченко, Олена Вікторівна; Kravchenko, E.V.; Кравченко, Е.В.
2015Особливості формування судинного компоненту хоріону при невиношуванні в І триместрі гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Печеряга, Світлана Володимирівна; Кравченко, Е.В.; Печеряга, С.В.; Kravchenko, E.V.; Pecheryaga, S.V.
2016Особливості формування судинного компоненту хоріону при невиношуванні вагітності в І триместрі гестаціїКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2016Оценка эффективности медикаментозной коррекции маточно-плацентарной и плодово-плацентарной форм дисфункции плацентыКравченко, Елена Викторовна; Kravchenko, E.V.
2021Проблемные вопросы коррекции микробиоценоза влагалища у девушек-подростковКравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.
2015Профілактика ускладнень в І триместрі гестації у вагітних з низькою плацентацієюКравченко, Олена Вікторівна; Варвус, Е.В.; Кравченко, Е.В.; Варвус, Э.В.; Kravchenko, E.V.; Varvus, E.V.
2016Профілактика ускладнень гестаційного періоду у вагітних з низьким розміщенням плацентиКравченко, Олена Вікторівна; Кравченко, Е.В.; Kravchenko, E.V.