Browsing by Author Drozd, V.Yu.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Вплив пролактину на АДФ-індуковану агрегацію тромбоцитів у хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобуХухліна, Оксана Святославівна; Дрозд, В.Ю.; Антонів, Альона Андріївна; Рощук, Олександра Ігорівна; Khukhlina, O.S.; Drozd, V.Yu.; Antoniv, A.A.; Roschuk, O.I.
2019Вплив пролактину на результати ехокардіографії та добового мультиканального інтралюмінального імпеданс-рН-моніторування стравоходу хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобу в динаміці лікуванняХухліна, Оксана Святославівна; Антонів, Альона Андріївна; Дрозд, В.Ю.; Khukhlina, O.S.; Antoniv, A.A.; Drozd, V.Yu.
2019Вплив рівня пролактину сироватки крові на ішемію міокарда у хворих на стабільну стенокардію напруження та гастроезофагеальну рефлюксну хворобуХухліна, Оксана Святославівна; Дрозд, В.Ю.; Антонів, Альона Андріївна; Гайдичук, Володимир Степанович; Рощук, Олександра Ігорівна; Khukhlina, O.S.; Drozd, V.Yu.; Antoniv, A.A.; Haidychuk, V.S.; Roschuk, О.I.
2019Динаміка результатів добового мультиканального інтралюмінального імпеданс-pH-моніторування стравоходу хворих на стабільну стенокардію напруження та гастроезофагеальну рефлюксну хворобу на тлі корекції базисної терапіїХухліна, Оксана Святославівна; Дрозд, В.Ю.; Антонів, Альона Андріївна; Рощук, Олександра Ігорівна; Khukhlina, O.S.; Drozd, V.Yu.; Antoniv, A.A.; Roschuk, O.I.
2018Досвід застосування препарату Ноофен® 500 у хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобу для підготовки до проведення езофагогастродуоденофіброскопіїХухліна, Оксана Святославівна; Дрозд, В.Ю.; Хухлина, О.С.; Дрозд, В.Ю.; Khukhlina, O.S.; Drozd, V.Yu.
2017Ефективність вазонату та ентропу у лікуванні печінкової енцефалопатії у комплексній терапії хворих на токсичний гепатитХухліна, Оксана Святославівна; Антонів, Альона Андріївна; Дрозд, В.Ю.; Хухлина, О.С.; Антонив, А.А.; Дрозд, В.Ю.; Khukhlina, O.S.; Antoniv, A.A.; Drozd, V.Yu.
2019Корекція психосоматичного стану хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобуХухліна, Оксана Святославівна; Дрозд, В.Ю.; Хухлина, О.С.; Дрозд, В.Ю.; Khukhlina, O.S.; Drozd, V.Yu.