Browsing by Author Яремій, І.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Вплив двотижневого введення мелатоніну на вміст відновленого глутатіону в скелетних м'язах алоксандіабетичних щурівЯремій, І.М.
2017Вплив екзогенного мелатоніну на вміст ТБК-активних продуктів та окисно-модифікованих білків у скелетних м'язах щурів за умов алоксанового цукрового діабетуЯремій, І.М.
2022Вплив етилового естеру 4{(2-етокси-2- оксоетиліден-4-оксо-1-(4-дифлуорметоксіфеніл-тіазолідин-2-іліден]гідразоно}-1-метилпіразол-3-карбонової кислоти на активність піруваткінази в скелетних м’язах і печінці щурів із дексаметазоновим діабетомЯремій, І.М.
2021Вплив етилового естеру 4{(2-етокси-2- оксоетиліден-4-оксо-1-(4-дифлуорметоксіфеніл-тіазолідин-2-іліден]гідразоно}-1-метилпіразол-3-карбонової кислоти нового галогенумісного глітазону на активності глюкозо-6-фосфатази в тканинах щурів із дексаметазоновим діабетомЯремій, І.М.
2012Вплив ехінацеї пурпурової та етонію на оксидантно-антиоксидантний статус шлунка при експериментальній гастродуоденальній патологіїГеруш, І.В.; Яремій, І.М.; Григор'єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.
2020Вплив нового галогенумісного глітазону на вміст глікогену в тканинах щурів із дексаметазоновим діабетомЯремій, І.М.
2012Вплив перстачу прямостоячого та етонію на показники оксидантно-антиоксидантного гомеостазу шлунка при експериментальній гастродуоденальній патологіїЯремій, І.М.; Мещишен, І.Ф.; Григор'єва, Н.П.
2017Зміни активності лактатдегдрогенази у м'язах щурів з алоксановим діабетом за умов двотижневого уведення мелатонінуЯремій, І.М.; Кушнір, О.Ю.
2004Комбінована дія настоянки перстача прямостоячого та етонію на оксидантно-антиоксидантну систему крові щурів за умов токсичного гепатитуМещишен, І.Ф.; Яремій, І.М.; Григор'єва, Н.П.
2019Міждисциплінарні системоутворюючі зв’язки біоорганічної і біологічної хімії та курсу медичної та біологічної фізикиЯремій, І.М.
2017Фармакологічна активність азолів, функціоналізованих залишком тіооцтової кислотиПаламар, А.О.; Чорноус, В.О.; Грозав, А.М.; Яремій, І.М.