Browsing by Author Юрценюк, О.С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 23  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Mетод сучасного комплексного лікування депресивних та тривожних розладів у хворих на ішемічну хворобу серцяЮрценюк, О.С.; Напрєєнко, О.К.
2012Акцентуації особистості у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та депресивними розладамиЮрценюк, О.С.; Поліщук, О.Ю.; Ротар, С.С.; Савка, С.Д.
2012-03-23Акцентуації особистості у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та депресивними розладамиЮрценюк, О.С.; Поліщук, О.Ю.; Ротар, С.С.; Савка, С.Д.
2010Акцентуйовані властивості особистості у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та коморбідними депресивними і тривожними розладамиЮрценюк, О.С.
2021Аналіз факторів, що впливають на формування невротичних розладів у студентів закладів вищої освітиЮрценюк, Ольга Сидорівна; Юрценюк, О.С.; Yurtsenyuk, O.S.
2021Аналіз факторів, що впливають на формування невротичних розладів у студентів закладів вищої освітиЮрценюк, Ольга Сидорівна; Юрценюк, О.С.; Yurtsenyuk, O.S.
2012-05-04Депресія та тривога у хворих на ішемічну хворобу серцяЮрценюк, О.С.; Блажіна, І.Ю.
2020Динаміка рівнів тривожності, депресії, алекситимії та нейротизму у студентів залежно від курсу навчанняЮрценюк, Ольга Сидорівна; Юрценюк, О.С.; Yurtsenyuk, O.S.
2016Дослідження рівня особистісної тривожності у студентів-медиківЮрценюк, О.С.
2023Дослідження схильності до депресивного розладу у студентів-медиківНазарук, В.В.; Юрценюк, О.С.
2012Застосування музикотерапії у хворих літнього віку з психічними розладами, пов’язаними зі стресомКарвацька, Т.Г.; Савка, С.Д.; Топало, Л.М.; Карвацька, Н.С.; Юрценюк, О.С.
2010Комплексна терапія депресивних та тривожних розладів у хворих на ішемічну хворобу серцяПоліщук О.Ю.; Юрценюк, О.С.
2012-05-04Конституційно-типологічні особливості особистості хворих на ішемічну хворобу серцяЮрценюк, О.С.; Карвацька, Н.С.
2019Особистісні особливості студентів вищих навчальних закладів (стаття присвячена 75-річчю ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет")Юрценюк, Ольга Сидорівна; Пашковський, Валерій Мелетійович; Юрценюк, О.С.; Пашковский, В.М.; Yurtsenyuk, O.S.; Pashkovskyi, V.M.
2021Особливості клініко-анамнестичного психіатричного дослідження студентів закладів вищої освітиЮрценюк, Ольга Сидорівна; Карвацька, Наталія Семенівна; Савка, Світлана Дмитрівна; Юрценюк, О.С.; Карвацкая, Н.С.; Савка, С.Д.; Yurtsenyuk, O.S.; Karvatska, N.S.; Savka, S.D.
2015Особливості психосоматичних співвідношень в кардіологічній практиціЮрценюк, О.С.
2012Оцінка якості життя і комунікативної установки у пацієнтів з пограничними психічними розладами при ревматоїдному артритіСавка, С.Д.; Юрценюк, О.С.; Карвацька, Н.С.
2012Предиктори виникнення і розвитку депресивних та тривожних розладів у хворих на соматичні захворюванняСавка, С.Д.; Юрценюк, О.С.
2010Проблеми здоров’я особистості та здоров’я націїКарвацька, Н.С.; Рудницький, Р.І.; Юрценюк, О.С.; Савка, С.Д.
2017Психопрофілактика та психокорекція непсихотичних психічних розладів у студентів вищих навчальних закладів (огляд літератури)Юрценюк, Ольга Сидорівна; Карвацька, Наталія Семенівна; Савка, Світлана Дмитрівна; Ротар, С.С.; Курик, Василь Іванович; Юрценюк, О.С.; Карвацкая, Н.С.; Савка, С.Д.; Ротарь, С.С.; Курик, В.И.; Yurtseniuk, O.S.; Karvatska, N.S.; Savka, S.D.; Rotar, S.S.; Kuryk, V.I.