Browsing by Author Шахова, О.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Використання інформаційних ресурсів студентами випускних курсів при підготовці до практичних занять з дисципліни «педіатрія, дитячі інфекції»Тарнавська, С.І.,; Шахова, О.О.
2017Динамічні показники активності запалення дихальних шляхів у підлітків, хворих на бронхіальну астмуКолоскова, О.К.; Шахова, О.О.; Тарнавська, С.І.; Шевченко, Н.О.
2021Динамічні показники неспецифічної гіперсприйнятливості бронхів у підлітків, хворих на бронхіальну астмуШахова, О.О.
2017Клінічно-анамнестичні особливості перебігу бронхіальної астми у підлітків: результати багаторічного динамічного моніторингуШахова, О.О.
2017Клінічно-анамнестичні показники бронхіальної астми у дітей підліткового вікуШахова, О.О.
2017Маркери запалення дихальних шляхів у підлітків хворих на бронхіальну астмуТофан, Б.Ю.; Онофрей, Н.В.; Шахова, О.О.
2017Неспецифическая гипервосприимчивость бронхов у детей с бронхиальной астмой физического усилия, в зависимости от ацетиляторного статусаШахова, О.О.
2017Неспецифічна гіперсприйнятливість бронхів у дітей із фенотипом астми пізнього початку залежно від ацетиляторного статусуДигодюк, Ю.; Шахова, О.О.; Кравчук, Ю.
2020Неспецифічна гіперсприйнятливість бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму фізичного зусилля, залежно від ацетиляторного статусуШахова, О.О.
2017Особливості базисної протизапальної терапії неатопічного фенотипу бронхіальної астми у дітей з врахуванням ацетиляторного статусуБезуков, Л.О.,; Тарнавська, С.І.,; Шахова, О.О.
2017Оценка маркеров воспаления дыхательных путей у подростков при бронхиальной астмеШахова, О.О.; Тофан, Б.Ю.
2021Оцінка показників лабільності бронхів у дітей з астмою пізнього початку залежно від ацетиляторного статусуШахова, О.О.
2016Показники лабільности бронхів у дітей із фенотипом астми фізичного зусилля, залежно від ацетиляторного статусуШахова, О.О.; Здинюк, Н.О.
2016Показники лабільності бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.; Шахова, О.О.; Мислицька, Г.О.
2017Показники лабільності бронхів у підлітків хворих на бронхіальну астму залежно від ступеня тяжкості захворюванняШахова, О.О.
2016Показники неспецифічної гіперсприйнятливості бронхів у дітей із фенотипом астми пізнього початку залежно від ацетиляторного статусуШахова, О.О.
2017Показники неспецифічної гіперсприйнятливісті бронхів для верифікації контролю бронхіальної астми у підлітківШахова, О.О.
2022Показники ризику втрати контролю бронхіальної астми у підлітків у періоді клінічного благополуччяШахова, О.О.
2011Тютюновий дим як предиктор розвитку бронхоконстрикції у підлітків, хворих на бронхіальну астмуШахова, О.О.
2017Чи асоціює тяжкість нападного періоду бронхіальної астми із неспецифічною гіперприйнятливістю дихальних шляхів у хворих підліткового віку?Шахова, О.О.; Буринюк-Глов’я, Х.П.