Browsing by Author Федів, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 26  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Association of Glutathione S-Transferase Gene Class T1 (GSTT1) and M1 (GSTM1) with Gastroesophageal Reflux Disease Severity and Diabetes MellitusСидорчук, Л.П.; Федів, О.І.; Коханюк, Ю.В.; Сидорчук, Р.І.; Сидорчук, А.І.; Федонюк, Л.Я.
2011Актуальні питання внутрішньої медициниБуковинський державний медичний університет; Федів, О.І. (ред.); Федів, О.І.
2019БДМУ-75: наукові досягнення співробітників терапевтичних кафедр БДМУІлащук, Тетяна Олександрівна; Плеш, Ігор Антонович; Сидорчук, Л.П.; Тащук, В.К.; Федів, О.І.; Хухліна, Оксана Святославівна
2017Деякі аспекти патогенетичного лікування Helicobacter pylori-асоційованих гастродуоденопатій, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозГончарук, Л.М.; Федів, О.І.; Гресько, С.О.
2012Деякі патогенетичні механізми розвитку Helicobacter pylori-асоційованих гастродуоденопатій, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозФедів, О.І.; Мудрик, Н.Я.; Гончарук, Л.М.; Гресько, С.О.
2011Ефективність Лоразидиму у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньФедів, О.І.; Коваленко, С.В.; Багрій, В.М.; Кушнір, Л.Д.; Вівсянник, В.В.
2011Застосування інгаляційної терапії у хворих з патологією органів диханняБагрій, В.М.; Федів, О.І.; Оліник, О.Ю.; Телекі, Я.М.; Цинтар, Т.П.
2010Зміни інтенсивності плазмового фібринолізу та протеолізу та їх корекція при гастродуоденопатіях, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозГончарук, Л.М.; Федів, О.І.
2009Кислотопродукуюча функція шлунка у хворих на остеоартроз із супутніми гастродуоденопатіями, індукованими нестероїдними протизапальними препаратамиГресько, Л.М.; Федів, О.І.; Бойко, Л.Д.; Гресько, С.О.
2011Можливість комбінованого використання Лопраксу та інгаляційного застосування Лорикацину у комплексному лікуванні у хворих на інфекційне загострення хронічного обструктивного захворювання легеньБагрій, В.М.; Федів, О.І.; Гараздюк, О.І.; Гонцарюк, Д.О.; Саєнко, В.Б.
2017Морфологічні особливості слизової пептичної виразки шлунка і дванадцятипалої кишки у поєднанні з артеріальною гіпертензією і цукровим діабетом 2-го типу на фоні антихелікобактерної схеми лікування із використанням пробіотика "Лаціум"Сіцінська, І.О.; Федів, О.І.
2008Особливості гоєння ерозивно-виразкових уражень слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки під впливом ребаміпідуФедів, О.І.; Багрій, В.М.; Труш, В.В.; Гресько, Л.М.
2009Особливості клінічного перебігу гастродуоденопатій, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартрозФедів, О.І.; Гресько, Л.М.; Гресько, С.О.
2017Оцінка показників ліпідного спектру крові у хворих на остеоартроз, поєднаний з цукровим діабетом типу 2, ожирінням та артеріальною гіпертензієюСердулець, Ю.І.; Федів, О.І.
2017Патогенетичні особливості ревматоїдного артриту у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 у хворих на артеріальну гіпертензіюБукач, О.П.; Федів, О.І.
2010Порушення активності фактора некрозу пухлин альфа у хворих на остеоартроз із супровідними гастродуоденопатіями, індукованими нестероїдними протизапальними препаратамиГончарук, Л.М.; Федів, О.І.
2002Порушення гемокоагуляції та фібринолізу у хворих на виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишкиФедів, О.І.
2017Роль адипоцитокінів у патогенезі хронічного панкреатиту, поєднаного з ожирінням та цукровим діабетом типу 2Ферфецька, К.В.; Федів, О.І.
2022Роль комунікативних навичок як складової медичної симуляціїТелекі, Я.М.; Оліник, О.Ю.; Федів, О.І.; Коротун, О.П.
2002Роль фібронектину в патогенезі виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишкиКоломоєць, М.Ю.; Федів, О.І.; Паліброда, Н.М.