Browsing by Author Трефаненко, І.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 21  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Аналіз показників cоціально-психологічної адаптаційні у студентів випускних курсів в умовах дистанційного навчанняТрефаненко, І.В.; Соловйова, О.В.; Шумко, Г.І.; Шупер, В.О.; Рева, Т.Б.
2015Використання флавоноїдів в корекції порушень антиоксидантної системи у хворих з поліорганною патологієюТрефаненко, І.В.; Каушанська, О.С.; Воєвідка, О.С.
2014Використання флавоноїдів в корекції порушень гемостазу у хворих з поліорганною патологієюТрефаненко, І.В.; Каушанська, О.В.; Гайдичук, В.С.
2023Вплив коморбідності у хворих на бронхіальну астму та ризики тяжкого перебігу COVID-19Рева, Т.В.; Трефаненко, І.В.; Комар, О.Б.; Кропатницька, Я.В.
2023Вплив фізіотерапевтичних методів лікування на систему цитокінів у пацієнтів з бронхіальною астмоюШумко, Г.І.; Трефаненко, І.В.; Шупер, В.О.; Рева, Т.В.; Гумайло, С.І.
2022Досвід використання симуляційних технологій під час викладання внутрішньої медициниШумко, Г.І.; Шупер, В.О.; Трефаненко, І.В.; Рева, Т.В.
2017Ефективність призначення сорбентів у хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу із супутнім гіпотиреозомРева, Т.В.; Трефаненко, І.В.
2018Зміни особистості у хворих на ішемічну хворобу серця похилого вікуТрефаненко, І.В.
2002Корекція порушень гемостазу у хворих на ішемічну хворобу серця із супровідним хронічним холециститомКоломоєць, М.Ю.; Трефаненко, І.В.; Каушанська, О.В.
2017Медикаментозна корекція вегетативного дисбалансу у хворих на ішемічну хворобу серцяТрефаненко, І.В.; Рева, Т.В.
2016Медикаментозна корекція дисбалансу обміну ліпідів у хворих похилого віку з поліорганною патологієюТрефаненко, І.В.; Воєвідка, О.С.
2012-05-04Метаболічні ефекти телмісартану у хворих на ішемічну хворобу серця, цукровий діабет 2-го типу та анеміюОсовська, І.Д.; Трефаненко, І.В.; Ходоровський, В.М.
2022Особливості епідеміології іксодових кліщів в ландшафтно-географічних зонах Чернівецької областіТрефаненко, І.В.
2011Особливості поєднаного перебігу ішемічної хвороби серця та хронічного некаменевого холециститу у хворих старших вікових групТрефаненко, І.В.; Павлюкович, Н.Д.; Ткач, Є.П.; Руснак-Каушанська, О.В.
2002Поліорганні функціональні розлади у хворих на нейроциркуляторну дистонію та їх медикаментозна корекціяТрефаненко, І.В.; Троян, М.Ф.; Нікорич, Д.В.
2019Порушення окисної модифікації білків у хворих на ішемічну хворобу серця із супутнім хронічним некаменевим холециститомТрефаненко, І.В.
2023Порівняння адаптаційних можливостей студентів випускних курсів закладу вищої медичної освіти під час дистанційного та аудиторного навчанняТрефаненко, І.В.
2021Порівняння рівня комплаєнсу у хворих на ішемічну хворобу серця похилого віку в залежності від статіТрефаненко, І.В.
2020Проведення корекції порушень антиоксидантної системи у хворих з поліорганною патологієюТрефаненко, І.В.
2023Рівня комплаєнсу у хворих на стабільну стенокардію напруження похилого вікуТрефаненко, І.В.