Browsing by Author Тарнавська, С.І.,

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Використання інформаційних ресурсів студентами випускних курсів при підготовці до практичних занять з дисципліни «педіатрія, дитячі інфекції»Тарнавська, С.І.,; Шахова, О.О.
2017Динамічні показники активності запалення дихальних шляхів у підлітків, хворих на бронхіальну астмуКолоскова, О.К.,; Шахова, О.О.,; Тарнавська, С.І.,; Шевченко, Н.О.
2017Застосування інноваційних технологій у підготовці студентів випускних курсів з дисципліни «педіатрія, дитячі інфекції»Тарнавська, С.І.,; Прунчак, Н.І.
2017Клінічні особливості перебігу фенотипу бронхіальної астми пізнього початку в дітей залежно від ацетиляторного статусуТарнавська, С.І.,; Мореквас, І.В.,; Бота, А.І.
2017Особливості базисної протизапальної терапії неатопічного фенотипу бронхіальної астми у дітей з врахуванням ацетиляторного статусуБезуков, Л.О.,; Тарнавська, С.І.,; Шахова, О.О.
2017Особливості запальної відповіді у дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астмуКолоскова, О.К.,; Тарнавська, С.І.,; Лобанова, Т.О
2016Показники лабільності бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.,; Шахова, О.О.,; Мислицька, Г.О.