Browsing by Author Тарнавська, С.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 27  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Анамнестичні особливості фенотипу раннього початку бронхіальної астми в дітей залежно від типу ацетилуванняТарнавська, С.І.
2017Динамічні показники активності запалення дихальних шляхів у підлітків, хворих на бронхіальну астмуКолоскова, О.К.; Шахова, О.О.; Тарнавська, С.І.; Шевченко, Н.О.
2017Збірник тестових завдань для складання ліцензійного іспиту. 2017. Крок 2 Загальна лікарська підготовка.Тарнавська, С.І.
2017Клінічно-параклінічні особливості бронхіальної астми в дітей залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.
2022Клінічні особливості коморбідного перебігу бронхіальної астми та алергічного риніту у дітей шкільного вікуТарнавська, С.І.
2020Коморбідність бронхіальної астми та алергічного риніту у дітей: особливості співіснування чи адитивність?Тарнавська, С.І.
2017Оптимізація персоналізованої швидкодопоміжної терапії нападів бронхіальної астми фізичної напруги у школярів із альтернативними ацетиляторними фенотипамиКолоскова, О.К.,; Безруков, Л.О.,; Білоус, Т.М.,; Тарнавська, С.І.
2017Особенности бронхоспастической реакции на дозированную физическую нагрузку у детей, страдающих бронхиальной астмой в зависимости от воспалительных паттернов кровиЯрема, І.В.; Тарнавська, С.І.
2017Особливості бронхообструктивного синдрому у дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.
2024Особливості вибору базисної протизапальної терапії у дітей, хворих на бронхіальну астму з врахуванням запальних патернів кровіТарнавська, С.І.
2021Особливості коморбідного перебігу бронхіальної астми та алергічного риніту у дітей шкільного вікуТарнавська, С.І.; Чорноброва, Т.; Калинська, І.
2018Особливості неспецифічної реактивності бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.
2017Особливості пізнавальної діяльності студентів випускних курсів при вивченні дисципліни «педіатрія, дитячі інфекції»Колоскова, О.К.,; Тарнавська, С.І.
2016Особливості фенотипу астми пізнього початку залежно від характеристики ацетиляторного статусу дітейТарнавська, С.І.
2017Оценка эффективности ингаляционных глюкокортикостероидов для удержания контроля неатопического фенотипа бронхиальной астмы у детей с учетом ацетиляторного статусаГукалов, А.А.,; Тарнавська, С.І.
2017Оцінка ефективності застосування інгаляційних глюкокортикостероїдів у дітей, хворих на атопічну бронхіальну астму, залежно від ацетиляторного статусуЯрема, І.В.; Тарнавська, С.І.
2022Оцінка тестової тривожності на до- та післядипломному етапах підготовки студентів та лікарів-інтернів під час впровадження симуляційних технологій в умовах дистанційного навчанняТарнавська, С.І.
2017Показники відносного вмісту нейтрофілів у індукованому харкотинні дітей, хворих на бронхіальну астму залежно від запальних патернів кровіТарнавська, С.І.
2021Показники запальної відповіді у дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму, залежно від патернів кровіТарнавська, С.І.
2021Показники лабільності бронхів за коморбідного перебігу бронхіальної астми та алергічного риніту у дітей шкільного вікуТарнавська, С.І.