Browsing by Author Сорохан, В.Д.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 34  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2018INTERNET-НОВИНИ КЛІНІЧНОЇ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ. ЧАСТИНА LVIIДейнека, С.Є.; Яковець, Кароліна Іванівна; Сорохан, В.Д.
2015Аналіз повідомлення про інфекційне захворювання у ВеликобританіїСорохан, В.Д.; Сорохан, О.Я.; Савка, І.В.
2014Ботулізм: діагностичні помилки в клінічній практиціСокол, А.М.; Сидорчук, Анюта Степанівна; Богачик, Н.А.; Венгловська, Я.В.; Рандюк, Ю.О.; Сорохан, В.Д.
2013-02Вдосконалення схеми лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД із супутньою кріоглобулінемієюМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Меленко, С.Р.
2016Використання лактокену для корекції змін кишкової мікрофлори у хворих з гострими кишковими інфекціямиБогачик, Н.А.; Сидорчук, Анюта Степанівна; Венгловська, Я.В.; Сорохан, В.Д.
2016Використання лактокену для корекції змін кишкової мікрофлори у хворих з гострими кишковими інфекціямиБогачик, Н.А.; Сидорчук, А.С.; Венгловська, Я.В.; Сорохан, В.Д.
2014Вплив комплексного лікування з включенням пробіотиків на показники неспецифічної ефекторної системи протиінфекційного захисту і системного імунітету у хворих на грип А(H3N2)Москалюк, В.Д.; Сидорчук, Анюта Степанівна; Сорохан, В.Д.
2015-04-22ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ КЛІНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТАМ- ІНОЗЕМЦЯМ 6-ГО КУРСУ ЗА КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ НА КАФЕДРІ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТА ЕПІДЕМІОЛОГІЇ БДМУМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Сидорчук, Анюта Степанівна
2015-05-21ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ МНЕМОНІЧНИХ ФРАЗ ДЛЯ КУРАЦІЇ ХВОРИХ СТУДЕНТАМИ-ІНОЗЕМЦЯМ 6-ГО КУРСУ НА КАФЕДРІ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТА ЕПІДЕМІОЛОГІЇ БДМУМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Сидорчук, Анюта Степанівна
2013-12Досвід медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та перспективи подальших наукових дослідженьМоскалюк, В.Д.; Меленко, С.Р.; Сорохан, В.Д.; Баланюк, І.В.
2013-02Доцільність застосування антиагреганта дипіридамолу для корекції феномена кріопреципітації у хворих з ВІЛ-інфекцією/СНІДМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Меленко, С.Р.
2015Ендотелій: функціональні властивості та його дисфункція (огляд літератури з матеріалами власних досліджень)Возна, Х.І.; Москалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.
2014-10-09Застосування альтабору для профілактики грипу та інших гострих ремпіраторних вірусних інфекційСидорчук, Анюта Степанівна; Москалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.
2016КЛІНІКО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНОГО САЛЬМОНЕЛЬОЗУ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ПЕРІОД З 2011 ПО 2015 РР.Москалюк, В.Д.; Сидорчук, А.С.; Сорохан, В.Д.; Богачик, Н.А.; Венгловська, Я.В.
2012Клініко-епідеміологічні особливості вітряної віспи у дорослих на БуковиніМоскалюк, В.Д.; Баланюк, І.В.; Сидорчук, А.С.; Сорохан, В.Д.
2015Клініко-мікробіологічна ефективність Ентеролу-250 у комплексній терапії харчових токсикоінфекцій і гастроінтестинального сальмонельозу на БуковиніВенгловська, Я.В.; Сидорчук, А.С.; Богачик, Н.А.; Сорохан, В.Д.
2019Клінічні, лабораторні та рентгенологічні особливості ВІЛ-інфекції в асоціації з туберкульозом і лікування таких хворихМоскалюк, Василь Деонізійович; Колотило, Т.Р.; Сорохан, Василь Денисович; Соколенко, М.О.; Рудан, І.В.; Баланюк, Ірина Володимирівна; Москалюк, В.Д.; Колотыло, Т.Р.; Сорохан, В.Д.; Соколенко, М.А.; Рудан, И.В.; Баланюк, И.В.; Moskaliuk, V.D.; Kolotylo, T.R.; Sorokhan, V.D.; Sokolenko, M.O.; Rudan, I.V.; Balanyuk, I.V.
2018-04-19КРУГЛИЙ СТІЛ ЯК ФОРМА РОЗКРИТТЯ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ СТУДЕНТІВ МЕДИКІВ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН НА КАФЕДРІ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ ТА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБСидорчук, А.С.; Сорохан, В.Д.
2014Методика визначення клінічної форми гепатиту СМоскалюк, В.Д.; Рандюк, Ю.О.; Сокол, А.М.; Сорохан, В.Д.; Закрутько, Л.І.
2015-04-22ОПТИМІЗАЦІЯ ВИКЛАДАННЯ «INFECTIOUS DISEASES» ТА «EPIDEMIOLOGY» СТУДЕНТАМ-ІНОЗЕМЦЯМ 5-ГО КУРСУ ЗА КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ НА КАФЕДРІ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТА ЕПІДЕМІОЛОГІЇ БДМУМоскалюк, В.Д.; Сидорчук, Анюта Степанівна; Сорохан, В.Д.; Сидорчук, Л.І.