Browsing by Author Сирота, Б.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 4 of 4
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Вплив комплексного лікування з використанням пробіотиків на імунологічну реактивність у хворих на хронічний обструктивний бронхіт з порушенням мікробіоценозу кишечникуКоваль, Галина Данилівна; Сирота, Б.В.; Смольницька, А.О.; Басюк, К.А.
2012-03Реорганізація проокисно-антиоксидантного гомеостазу в печінці щурів зі стрептозотоцин-індукованим діабетом під впливом неповної глобальної ішемії мозкуТкачук, Олексій Володимирович; Лєньков, Олександр Михайлович; Повар, Мирослава Анатоліївна; Ткачук, Світлана Сергіївна; Мислицький, Валентин Францович; Кузнєцова, Олександра Володимирівна; Анохіна, Світлана Іванівна; Олар, Олена Іванівна; Шешуряк, Н.В.; Сирота, Б.В.
2012-05-04Стан прооксидантно-антиоксидантної системи структур головного мозку за умов його ішемічного ушкодження на тлі порушеного вуглеводного обміну в щурівАнтофійчук, Т.М.; Сирота, Б.В.; Лєньков, О.М.; Андруник, В.І.; Лещина, Н.В.
2012-05-04Функціональний стан печінки у хворих на хронічний панкреатит за серцевої недостатностіГонцарюк, Д.О.; Сирота, Б.В.; Басюк, К.А.