Browsing by Author Сенюк, Б.П.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 22  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Аналіз впровадження «Стратегії Всесвітньої організації охорони здоров’я в галузі народної медицини 2014-2023 рр.» в систему охорони здоров’я УкраїниВолошин, О.І.; Сенюк, Б.П.; Малкович, Н.М.; Васюк, В.Л.
2015Вивчення впливу Рафахоліну Ц у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки, поєднану з дисфункцією жовчовидільних шляхівСенюк, Б.П.
2018-04ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ НА ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТТЯХ З ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДИСЦИПЛІНБорейко, Лілія Дмитрівна; Плеш, Ігор Антонович; Сенюк, Б.П.; Сливка, Наталія Олексіївна; Кшановська, Ганна Іванівна
2024Вплив артижелю на клінічні прояви та моторну функцію жовчного міхура у хворих на хронічний холециститСенюк, Б.П.
2020Вплив полікомпонентного фітозасобу ліверону форте на клінічні прояви та моторну функцію жовчного міхура у хворих на хронічний холецистит в період загостренняСенюк, Б.П.
2016Вплив препарату “Гепаназе” на моторну функцію жовчного міхура у хворих на хронічний холециститСенюк, Б.П.; Борейко, Л.Д.; Юрнюк, C.В.
2021Вплив сіріну на перебіг у хворих на хронічний гепатит з супутнім хронічним некаменевим холециститомСенюк, Б.П.
2018До питання медико-правового значення лікарської таємниціЮрнюк, С.В.; Сенюк, Б.П.; Борейко, Л.Д.
2017ДОСВІД ВИКЛАДАННЯ МЕДСЕСТРИНСТВА В ГЕРОНТОЛОГІЇ, ГЕРІАТРІЇ ТА ПАЛІАТИВНІЙ МЕДИЦИНІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “СЕСТРИНСЬКА СПРАВА” (ОКР – «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»)Борейко, Лілія Дмитрівна; Юрнюк, Святослава Василівна; Сенюк, Б.П.; Кашул, Марина Олександрівна; Антонюк-Штефаніка, Леся Олександрівна; Бачу, Марина Іллівна; Григорець, Діана Корнеліївна
2017-02Ефективність застосування препарату холоплант у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиСенюк, Б.П.; Юрнюк, Святослава Василівна; Борейко, Лілія Дмитрівна
2017Ефективність застосування препарату холоплант у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиСенюк, Б.П.; Юрнюк, С.В.; Борейко, Л.Д.
2014Застосування препарату «Холівер» при лікуванні проявів слайдж-феномену у хворих на хронічний холецистит в поєднанні з сечокислим діатезомСенюк, Б.П.; Лукашевич, І.В.
2004Зміни шлункового кислотоутворення у хворих на хронічний гастродуоденіт під впливом екстракту родіоли рідкогоЛукашевич, І.В.; Сенюк, Б.П.; Глубоченко, О.В.
2004Ліки рослинного походження: минуле, сьогодення, майбутнєВолошин, О.І.; Шубравський, А.О.; Волошина, А.О.; Сенюк, Б.П.
2017-04ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМБорейко, Лілія Дмитрівна; Плеш, Ігор Антонович; Юрнюк, Святослава Василівна; Сенюк, Б.П.; Сливка, Наталія Олексіївна; Григорець, Діана Корнеліївна
2023Особливості впливу препарату холівія у хворих на хронічний гепатит з супутнім хронічним некаменевим холециститомСенюк, Б.П.
2019Особливості впливу Холелесану на клінічні прояви та моторну функцію жовчного міхура у хворих на хронінчий холецистит в період загостренняСенюк, Б.П.
2017-02Права людини у сфері охорони психічного здоров яЮрнюк, Святослава Василівна; Сенюк, Б.П.; Борейко, Лілія Дмитрівна
2017Права людини у сфері охорони психічного здоров’яЮрнюк, С.В.; Сенюк, Б.П.; Борейко, Л.Д.
2015Правова культура медичного працівникаЮрнюк, С.В.; Сенюк, Б.П.; Хомко, О.Й.