Browsing by Author Ротар, В.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Анестезіологічне забезпечення гострого експерименту на собаках при вивченні водно-сольового обміну та функцій нирокКоновчук, В.М.; Ротар, В.І.
2021Антиоксидантний захист тонкої кишки при гострому експериментальному панкреатитіРотар, В.І.
2004Багатофакторний аналіз хірургічних ускладнень після операцій на товстій кишціРотар, В.І.; Ткач, В.О.; Ротар, О.В.
2014Використання моделюючих програм для створення доповненої реальності в мікробіології та вірусологіїРотар, Д.В.; Дейнека, С.Є.; Ротар, О.В.; Ротар, В.І.
2020Використання ріфаксиміну для селективної деконтамінації кишечнику у хворих на гострий некротичний панкреатитРотар, В.І.
2008Вплив пробіотиків на бактеріальну контамінацію внутрішніх органів при гострому панкреатитіРотар, Д.В.; Сидорчук, І.Й.; Ротар, О.В.; Ротар, В.І.
2004Гостра алкогольна інтоксикація і політравма. Аналіз факторів ризику ускладнень та летальностіРотар, В.І.; Донченко, П.В.; Садрідтінова, В.Ш.; Попович, О.В.; Ротар, О.В.; Петринич, В.В.
2014Гостра кишечна недостатність у хворих на панкреатитРотар, О.В.; Ротар, В.І.
2015Нанокапсульовані форми антибіотиків в абдомінальній хірургіїРотар, В.І.; Ротар, О.В.
2016Особливості підготовки студентів vi курсу із фаху «медична психологія» на кафедрі анестезіології і реаніматологіїРотар, В.І.; Ротар, О.В.; Ротар, Д.В.
2018Порівняльна оцінка тяжкості стану хворих на гострий панкреатит і прогнозу розвитку захворювання за шкалою BISAP і APACHE IIРотар, В.І.; Ротар, О.В.
2015Принципи формування якісної моделі фахівцяРотар, Д.В.; Дейнека, С.Є.; Ротар, О.В.; Ротар, В.І.
2016Прогностичне значення складових синдрому мультиорганної недостатності при гострому некротичному панкреатитіРотар, В.І.; Ротар, О.В.
2012-04-25Спосіб неінвазивної діагностики внутрішньочеревної гіпертензіїРотар, О.В.; Ротар, В.І.; Ротар, В.П.
2004Спосіб об’єктивної оцінки ефективності сенсорної блокади спинного мозкуКулачек, Ф.Г.; Ротар, О.В.; Ротар, В.І.
2014Інтеграція предмету «мікробіологія, вірусологія та імунологія» у загально-професійнІ дисципліни медичного профілюРотар, Д.В.; Дейнека, С.Є.; Ротар, О.В.; Ротар, В.І.