Browsing by Author Романчук, Л.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2024Актуалізація проблеми імунопрофілактики інфекційних захворювань з використанням симуляційного сценарію на післядипломному етапі підготовки інтернів-педіатрівГарас, М.Н.; Іванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.; Романчук, Л.І.
2021Віковий аспект у перебігу коронавірусної інфеції Сovid19 у дітей Чернівецької областіКолоскова, О.К.; Романчук, Л.І.
2022Дерматологічні аспекти COVID-19 у дітей (міжнародний досвід та випадки з практики)Гарас, М.Н.; Іванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.; Романчук, Л.І.
2022Епідеміологічні особливості у віковому аспекті перебігу коронавірусної інфекції СOVID-19 у дітей Чернівецької областіРоманчук, Л.І.
2021Клінічні та епідеміологічні особливості інфекції COVID-19 у немовлятІванова, Лоріна Алімівна; Гарас, Микола Нестерович; Романчук, Л.І.; Гук, Л.І.; Иванова, Л.А.; Гарас, Н.Н.; Романчук, Л.И.; Гук, Л.И.; Ivanova, L.A.; Haras, M.N.; Romanchuk, L.I.; Huk, L.I.
2021Особливості клінічного перебігу коронавірусної інфекції Сovid-19 у дітей Чернівецької областіКолоскова, О.К.; Романчук, Л.І.
2021Особливості коморбідного перебігу коронавірусної інфекції у дитини на тлі бронхоектатичної хвороби і тубінфікованості - клінічний випадокРоманчук, Л.І.
2023ПЛР легеневого експірату як один із методів виявлення коронавірусу SARS-CoV-2Романчук, Л.І.
2024Синдром Дауна і COVID-19 на тлі вродженої вади серця: клінічний випадокРоманчук, Л.І.