Browsing by Author Роборчук, С.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Вплив ацеклофенаку на рівень про- та протизапальних цитокінів у хворих на ревматоїдний артрит з наявністю хронічної хвороби нирокЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Доцюк, Л.Г.; Zub, L.О.; Roborchuk, S.W.; Dotsyuk, L.G.
2017Віддалені результати протизапальної комплексної диференційованої терапії у хворих на ревматоїдний артрит з наявністю хронічної хвороби нирокРоборчук, С.В.; Зуб, Л.О.
2021Особливості дисбалансу про- та протизапальних цитокінів у хворих на ревматоїдний артрит з хронічною хворобою нирокРоборчук, С.В.
2015Особливості медикаментозного впливу патогенетичної та базисної терапії ревматоїдного артриту на стан нирок (огляд літератури)Зуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.
2022Особливості показника МСР-1 в процесі лікування ревматоїдного артриту з ураженням нирокРоборчук, С.В.
2019Особливості прогресування хронічної хвороби нирок у хворих на ревматоїдний артритЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Кулачек, В.Т.; Мороз, Таміла Петрівна; Зуб, Л.А.; Роборчук, С.В.; Кулачек, В.Т.; Мороз, Т.П.; Zub, L.O.; Roborchuk, S.V.; Kulachek, V.T.; Moroz, T.P.
2011Особливості процесів антиоксидантного захисту крові у хворих на хронічний пієлонефрит різних вікових груп під впливом кардосалуЗуб, Лілія Олексіївна; Мороз, Таміла Петрівна; Манюк, Б.Б.; Роборчук, С.В.
2021Патогенетичний зв'язок Н. pylori з розвитком пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, артеріальної гіпертензії та цукрового діабету 2 типу. Лікування пацієнтів з Н. pylori за наявності токсигенних штамів та супутньої патологіїБуздуган, Інна Олексіївна; Федів, Олександр Іванович; Роборчук, С.В.; Волошина, Лариса Олександрівна; Буздуган, И.А.; Федив, А.И.; Роборчук, С.В.; Волошина, Л.А.; Buzdugan, I.О.; Fediv, О.I.; Roborchuk, S.V.; Voloshyna, L.O.
2018Порівняльна характеристика впливу протизапальної терапії на рівень ростових факторів у крові та сечі хворих на ревматоїдний артритЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Zub, L.; Roborchuk, S.
2020Сучасні напрямки діагностики прогресування хронічної хвороби нирок у хворих на ревматоїдний артритКулачек, В.Т.; Зуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Кулачек, Я.В.; Гончарук, Людмила Михайлівна; Кулачек, В.Т.; Зуб, Л.А.; Роборчук, С.В.; Кулачек, Я.В.; Гончарук, Л.М.; Kulachek, V.T.; Zub, L.O.; Roborchuk, S.V.; Kulachek, Ya.V.; Honcharuk, L.M.
2016Характеристика ліпідного дисбалансу крові у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирокЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.; Березова, М.С.
2020Характеристика ліпідного обміну у хворих на ревматоїдний артрит з ураженням нирокРоборчук, С.В.
2016Характеристика показників морфо-функціонального стану еритроцитів у хворих на ревматоїдний артрит на тлі хронічної хвороби нирок під впливом ацеклофенаку та мелоксикамуЗуб, Лілія Олексіївна; Роборчук, С.В.