Browsing by Author Присяжнюк, В.П.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
2023Асоціація PRO12ALA поліморфізму гена PPAR-γ із біохімічними показниками крові, про- та антиокисантними профілями у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиПрисяжнюк, В.П.
2017Варіювання окремих біохімічних показників, цитокінового та адипокінового профілів крові, структурно-функціональних параметрів печінки у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки з різними генотипами за поліморфним локусом A313G гена GSTP1Присяжнюк, Василь Петрович; Россоха, З.І.; Горовенко, Н.Г.; Присяжнюк, В.П.; Россоха, З.И.; Горовенко, Н.Г.; Prysyazhnyuk, V.P.; Rossokha, Z.I.; Gorovenko, N.G.
2015Вікові аспекти структурних та функціональних змін серця у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиПрисяжнюк, В.П.
2011Вікові особливості вмісту окремих цитокінів у крові хворих на цироз печінки невірусного походженняВолошин, О.І.; Присяжнюк, В.П.
2012-05-04Вікові особливості вмісту трансформуючого фактора росту-β1 у крові хворих на цироз печінки невірусного походженняПрисяжнюк, В.П.; Андрійчук, Ю.В.
2014Вікові особливості добового профілю артеріального тиску та варіабельності серцевого ритму у хворих на цироз печінки невірусного походженняПрисяжнюк, В.П.
2017Вікові та гендерні особливості біохімічних показників, ліпідного та цитокінового профілів крові у хворих на хронічний гепатит невірусного походженняПрисяжнюк, Василь Петрович; Присяжнюк, В.П.; Prysyazhnyuk, V.P.
2015Ефективність використання кверцетину у хворих на хронічний гепатит невірусного походження різного вікуПрисяжнюк, Василь Петрович; Присяжнюк, В.П.; Prysiazhniuk, V.P.
2020Ефективність комплексного лікування хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки з використанням кверцетинуПрисяжнюк, В.П.
2014Захворювання Вільсона-Коновалова: сучасний погляд на проблему та власний досвідВолошин, Олександр Іванович; Присяжнюк, Василь Петрович; Кондревич, М.І.; Волошин, А.И.; Присяжнюк, В.П.; Кондревич, М.И.; Voloshyn, О.I.; Prysyazhnyuk, V.Р.; Kondrevych, М.I.
2017Зв'язок A313G поліморфізму гену GSTP1 з біохімічними показниками крові у хворих на хронічний гепатитПрисяжнюк, В.П.; Волошин, О.І.
2015Зв'язок делеційного поліморфізму генів GSTT1 та GSTM1 з біохімічними показниками крові та параметрами про- та антиоксидантної систем у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиПрисяжнюк, В.П.; Сидорчук, Л.П.
2016Зв’язок делеційного поліморфізму генів GSTT1 та GSTM1 із параметрами про- й антиоксидантної систем крові у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінкиПрисяжнюк, В.П.
2015Картографування розподілів азимутів поляризації лазерних мікроскопічних зображень полікристалічних плівок плазми крові у диференційній діагностиці хронічних дифузних захворювань печінкиПрисяжнюк, Василь Петрович; Ушенко, О.Г.; Дуболазов, О.В.; Присяжнюк, В.П.; Ушенко, А.Г.; Дуболазов, А.В.; Prysyazhniuk, V.P.; Ushenko, О.Н.; Dubolazov, О.V.
2018Можливості використання L-карнітину у комплексному лікуванні хворих на неалкогольну жирову хворобу печінкиПрисяжнюк, В.П.
2024Особливості про- та антиоксидантних систем та вмісту цитокінів у крові у хворих на хронічний гепатит залежно від делеційного поліморфізму генів глутатіон-S-трансферази T1 і M1Присяжнюк, В.П.