Browsing by Author Поліщук, О.Ю.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 23  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2023Адаптивність та рівень напруженості симптомів у пацієнтів з порушеннями ритму серця в гендерному розподіліПоліщук, О.Ю.
2012Акцентуації особистості у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та депресивними розладамиЮрценюк, О.С.; Поліщук, О.Ю.; Ротар, С.С.; Савка, С.Д.
2012-03-23Акцентуації особистості у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та депресивними розладамиЮрценюк, О.С.; Поліщук, О.Ю.; Ротар, С.С.; Савка, С.Д.
2012-04-26Викладання питань невідкладної допомоги при гострому коронарному синдромі: методичні аспектиТащук, В.К.; Поліщук, О.Ю.; Турубарова-Леунова, Н.А.; Руснак, І.Т.
2014Виявлення депресивних розладів у пацієнтів з гострим коронарним синдромом за допомогою опитувальника ЦунгаПоліщук, О.Ю.
2015Вплив психологічних особливостей особистості на характер больового синдрому у хворих на інфаркт міокардаПоліщук, О.Ю.
2012-03-15Гіпертрофія лівого шлуночка при ішемічній хворобі серця й артеріальній гіпертензії та С-реактивний протеїнРуснак, І.Т.; Тащук, В.К.; Іванчук, Павло Романович; Поліщук, О.Ю.; Басюк, В.В.
2011Динаміка ергометричної роботи серця у хворих на ішемічну хворобу серця та гіпертонічну хворобуГречко, С.І.; Тащук, В.К.; Шилов, М.В.; Поліщук, О.Ю.; Іванчук, П.Р.
1998Застосування функціональних методів дослідження у хворих на гострі форми ішемічної хвороби серцяПоліщук, О.Ю.; Гречко, С.І; Маковійчук, І.О.; Турубарова, Н.А.; Polishchuk, O.Yu.; Grechko, S.I.; Makovijchuk, I.O.; Turubarova, N.A.
2012-03-23Зміни вільнорадикальних процесів та антиоксидантного захисту крові у хворих з поєднаним перебігом ішемічної хвороби серця та хронічного обструктивного захворювання легень: роль карведилолуАмеліна, Т.М; Полянська, О.С.; Тащук, В.К.; Поліщук, О.Ю.
2017Обгрунтування застосування біофідбек-терапії для корекції психосоматичних реакцій у пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системиПоліщук, О.Ю.
2012-03-15Особливості регіонарної скоротливості серця у хворих з постінфарктним кардіосклерозом: реєстр малих міст УкраїниІванчук, Павло Романович; Поліщук, О.Ю.; Тащук, В.К.; Руснак, І.Т.
2012-02-24Особливості функціонального стану міокарду, ергометричного статусу показників і гемодинаміки у пацієнтів з стабільною стенокардією напруження з асоційованою артеріальною гіпертензієюГречко, С.І.; Тащук, В.К.; Поліщук, О.Ю.; Аль Малама, М.В.
2019Оцінка ефективності біофідбек-терапії у пацієнтів із порушеннями ритму серцяПоліщук, О.Ю.
2021Психологічні особливості особистості пацієнтів із порушеннями серцевого ритмуПоліщук, О.Ю.
2012-05-17Реєстр інфаркту міокарда: аритмогенна активністьПолянська, О.С.; Тащук, В.К.; Гулага, О.І.; Поліщук, О.Ю.
2020Роль алекситимії у формуванні соціально-психологічної дезадаптації у пацієнтів із порушеннями ритму серцяПоліщук, О.Ю.
2022Рівень напруженості симптомів та якість життя у хворих з різними видами порушень серцевого ритмуПоліщук, О.Ю.
2005Стать-детерміновані гомеостазіологічні аспекти атерогенезуТащук, В.К.; Ілащук, Тетяна Олександрівна; Владковський, І.К.; Гречко, С.І.; Турубарова-Леунова, Н.А.; Поліщук, О.Ю.; Іванчук, Павло Романович; Шилов, М.В.
2024Тривога, депресія та стрес у хворих із порушеннями ритму серця в залежності від віку пацієнтівПоліщук, О.Ю.