Browsing by Author Поліщук, М.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Виявлення ендотоксикозу у дітей з хронічною гастродуоденальною та гепатобіліарною патологієюПоліщук, М.І.; Микалюк, Л.В.; Колоскова, О.К.
2002Ендоскопічні критерії хелікобактерної інфекції у дітей, хворих на виразкову хворобуСорокман, Т.В.; Сокольник, С.В.; Поліщук, М.І.
2008Комплексний підхід до лікування хронічних дифузних захворювань печінки у дітейСокольник, Сніжана Василівна; Сорокман, Таміла Василівна; Поліщук, М.І.; Парфьонова, І.В.
2008Патогенетичний підхід до лікування хронічних дифузних захворювань печінки в дітейСорокман, Таміла Василівна; Сокольник, Сніжана Василівна; Поліщук, М.І.; Шевчук, Н.М.
2004Показники клітинної ланки імунної системи в дітей раннього віку, хворих на бронхіальну астму та обструктивний бронхітОлійник, О.В.; Безруков, Л.О.; Поліщук, М.І.; Мельничук, Т.Д.; Радомисльський, І.Ю.
2013Проблеми орфанних хворобШкробанець, І.Д.; Ластівка, Ірина Володимирівна; Поліщук, М.І.; Годованець, Юлія Дмитрівна
2004Реакції еозинофілів крові у дітей з атопією за умови тривалої експозиції солей важких металівКордунян, Н.В.; Поліщук, М.І.; Колоскова, О.К.; Богуцька, Н.К.
2011Щитоподібна залоза та менструальна функція: важливі складові репродуктивного здоров'яШкробанець, І.Д.; Андрієць, О.А.; Цисар, Ю.В.; Поліщук, М.І.