Browsing by Author Полянська, О.С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 34  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2012-03-23Активність протеолізу як маркер колагеноутворенняГулага, О.І.; Тащук, В.К.; Полянська, О.С.
2012-02-24Активність процесів протеолізу та фібринолізу у хворих на ішемічну хворобу серця при поєднанні з супутньою патологієюАмеліна, Т.М; Полянська, О.С.; Іванчук, Павло Романович
2012Антагоністи альдостерону в корекції нейро-гуморальних порушень, протеолітичної та фібринолітичної активності у хворих на гострий інфаркт міокарда з серцевою недостатністюГулага, Ольга Ігорівна; Тащук, Віктор Корнійович; Полянська, Оксана Степанівна; Гулага, О.И.; Тащук, В.К.; Полянська, О.С.; Gulaga, O.I.; Tashchuk, V.К.; Polyanska, O.S.
1999Вплив стрес-факторів на добові коливання артеріального тискуКулик, Т.О.; Гречко, С.І.; Маковійчук, І.О.; Чаплинський, Р.Б.; Полянська, О.С.; Тащук, B.К.; Kulyk, T.O.; Grechko, S.I.; Makoviichuk, I.O.; Chaplinskyi, R.B.; Polianska, O.S.; Tashchcuk, V.K.
2021Динаміка рівня натрійуретичного пептиду при інфаркті міокардаПолянська, О.С.
2013Дисфункція міокарда у спортсменівПолянська, О.С.; Гулага, О.І.; Москалюк, І.І.; Іванчук, Марія Анатоліївна
2012-05-17До проблеми викладання дисципліни "Медична та соціальна реабілітація"Амеліна, Т.М; Полянська, О.С.; Турубарова-Леунова, Н.А.; Гречко, С.І.
2011-04-29Електрокардіограма спортсменів різної кваліфікаціїПолянська, О.С.; Сербенюк, К.І.
2011Ендотеліальна дисфункція при ішемічній хворобі серця в поєднанні з супутньою патологієюПолянська, О.С.; Амеліна, Т.М.
2011Еплеренон: вплив на внутрішньосерцеву гемодинамікуГулага, О.І.; Полянська, О.С.; Тащук, В.К.
2012-03-15Ефективність еплеренону при гострому інфаркті міокардаГулага, О.І.; Тащук, В.К.; Полянська, О.С.
2012-03-23Зміни вільнорадикальних процесів та антиоксидантного захисту крові у хворих з поєднаним перебігом ішемічної хвороби серця та хронічного обструктивного захворювання легень: роль карведилолуАмеліна, Т.М; Полянська, О.С.; Тащук, В.К.; Поліщук, О.Ю.
2012-03-15Зміни функціонального стану серцево-судинної системи у хворих на ішемічну хворобу серця у поєднанні з супутньою патологієюАмеліна, Т.М; Тащук, В.К.; Полянська, О.С.; Гінгуляк, О.М.; Дзюбенко, К.В.
2005Малат цитруліну та вегетативна дисфункціяПолянська, О.С.; Куртян, Т.В.
2012-05-17Методика викладання навчальної дисципліни "Спортивна медицина та психологія спорту"Полянська, О.С.
2008Окисна модифiкацiя бiлкiв kpobi у хворих на iшемiчну хворобу серця на тлi фiзичноi реабiлiтацiїПолянська, О.С.; Мещишен, І.Ф.; Куртян, Т.В.; Амелiна, Т.М.
2012-05-25Оптимізація лікування хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легеньАмеліна, Т.М; Полянська, О.С.; Шевчук, В.А.
2022Оптимізація навчання на циклі вторинної спеціалізації з використанням симуляційних технологійПолянська, О.С.; Тащук, В.К.; Гречко, С.І.; Гулага, О.І.
2012-04-26Особливості викладання навчальної дисципліни "Спортивна медицина та психологія спорту"Полянська, О.С.
2005Особливості перебігу ішемічної хвороби серця у поєднанні з хронічним бронхітомПолянська, О.С.; Амеліна, Т.М.; Зюлковська, Н.М.