Browsing by Author Плеш, І.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
1996Вплив інгібітора ангіотензинперетворюючого ферменту капотену на деякі показники волюморегуляції у хворих на гіпертонічну хворобу ІІ стадіїВладковський, І.К.; Плеш, І.А.; Гайдуков, В.А.; Лобода, М.І.
2022Гемодинамічна структура циркадіанних ритмів АТ у хворих на есенційну гіпертензію ІІ ступенюПлеш, І.А.
2011Допплерографічні показники кровотоку та товщина “інтима-медіа” черевного відділу аорти у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів АСЕ (I/D) та AGTR1 (A1166C), зв’язок із дисбіозом кишечникуКушнір, Оксана Василівна; Сидорчук, Л.П.; Плеш, І.А.; Буймістр, Н.І.
2021Клінічно-діагностичний профіль хворих на есенційну гіпертензію ІІ стадії залежно від циркадіанного ритму АТПлеш, І.А.
2017Оптимізація індивідуального дозування діуретиків у антигіпертензивному лікуванні хворих на есенційну гіпертензіюПлеш, І.А.; Борейко, Л.Д.; Гайдич, Л.І.
2012Особливості застосування сучасної гепатопротекторної терапії у хворих на цироз печінкиСливка, Н.О.; Плеш, І.А.; Череватенко, В.О.; Букатару, Ю.С.; Романенкова, С.В.; Троян, А.М.
2012Роль інтегральної оцінки гемодинаміки та функціональної активності нирок у лікуванні хворих на есенційну гіпертензію II ступенюПлеш, І.А.; Борейко, Л.Д.; Гайдич, Л.І.; Сливка, Н.О.; Богверадзе, Л.І.; Мацюк, Г.І.; Гудзовата, Н.В.
2005Іонорегулювальна функція нирок у хворих на есенціальну гіпертензію ІІ стадії з різним циркадіанним ритмом артеріального тискуПлеш, І.А.; Троян, А.М.; Каленюк, В.І.