Browsing by Author Пашковська, Н.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 21  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2002Видовий та кількісний склад мікрофлори порожнини товстої кишки у хворих на гіпотиреозМаковійчук, А.А.; Пашковська, Н.В.; Сидорчук, І.Й.
2014Внесок вчених Буковинського державного медичного університету у вивчення тиреопатійЛяшук, П.М.; Пашковська, Н.В.; Оленович, О.А.; Білоокий, В.В.
2011Вплив мембраностабілізувальної терапії на показники коагуляційного гемостазу у хворих на цукровий діабетПашковська, Н.В.; Кривич, В.О.
2017Віддалені результати проведеного лікування хворих на гіпотиреоз та супутній хронічний холециститПрисяжнюк, І.В.; Пашковська, Н.В.
2014Залежність обміну тиреоїдних гормонів від С/Т поліморфізму гена DIO1Абрамова, Н.О.; Пашковська, Н.В.
2015Клінічно-діагноностичні особливості ураження біліарного тракту у хворих на гіпотиреозПашковська, Н.В.; Присяжнюк, І.В.
2019Наукові здобутки кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринологіїПашковська, Н.В.; Оленович, О.А.
2024Наукові здобутки кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринологіїПашковська, Н.В.
2017Особенности обмена тиреоидных гормонов в зависимости от C/T полиморфизма гена DIO1 и Pro197Leu полиморфизма гена GPX1 у больных с метаболическим синдромомАбрамова, Наталья Орестовна; Пашковская, Наталья Викторовна; Абрамова, Н.О.; Пашковська, Н.В.; Abramova, N.O.; Pashkovska, N.V.
2018Особливості біохімічних показників та цитокінового профілю крові у хворих на хронічний некаменевий холецистит та гіпотиреозПрисяжнюк, І.В.; Пашковська, Н.В.
2021Особливості вуглеводного обміну у пацієнтів з латентним автоімунним діабетом дорослих залежно від ступеню автоімунітетуЦарик, I.O.; Пашковська, Н.В.
2016Особливості обміну тиреоїдних гормонів в залежності від рівня лептинемії у хворих із цукровим діабетом 2-го типуАбрамова, Н.О.; Пашковська, Н.В.
2015Особливості оцінки функції щитоподібної залози під час вагітностіПашковська, Н.В.
2016Особливості показників тиреоїдного обміну в залежності від рівня судинного ендотеліального фактору росту в сироватці венозної крові пацієнтів із ожиріннямАбрамова, Н.О.; Пашковська, Н.В.
2018Особливості показників тиреоїдного обміну в залежності від рівня судинного ендотеліального фактору росту в сироватці венозної крові пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типуАбрамова, Н.О.; Пашковська, Н.В.
2015Особливості тиреоїдного гомеостазу у пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу в залежності від HOMA-IRАбрамова, H.O.; Пашковська, Н.В.
2024Перспективи використання штучного інтелекту в діабетологіїПашковська, Н.В.
2015Подагра і гіпотиреоз: гендерні і вікові особливості коморбідності та лікувально-профілактичні аспектиВолошин, О.І.; Доголіч, О.І.; Пашковська, Н.В.
2016Роль протизапального цитокіну інтерлейкіну-10 у перебігу хронічного некалькульозного холециститу у хворих на гіпотиреозПрисяжнюк, І.В.; Пашковська, Н.В.
2017Роль інсулінорезистентності у розвитку когнітивних порушень при цукровому діабеті типу 2Пашковська, Н.В.