Browsing by Author Олійник, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Виявлення прихованої харчової алергії у дітей раннього та дошкільного віку, хворих на бронхіальну астмуСімак, І.З.; Юрчишена, Е.В.; Колоскова, О.К.; Олійник, О.В.
2005До питання ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей раннього вікуОлійник, О.В.; Безрукова, Ірина Ушерівна; Сторожук, В.І.; Кравченко, В.А.
2004Діагностичне значення показників клітинного імунітету при встановленні діагнозу бронхіальної астми у дітей раннього вікуБолтєнков, В.Л.; Олійник, О.В.; Безруков, Л.О.; Колоскова, О.К.; Кравченко, В.А.
2004Клініко-параклінічні критерії виявлення бронхіальної астми в дітей раннього віку з першими епізодами бронхообструктивного синдромуОлійник, О.В.
2002Клінічне значення реакції еозинофілів крові у виявленні гіперчутливості до ксенобіотиків у дітей раннього вікуОлійник, О.В.
2002Клінічні особливості бронхообструктивного синдрому при алергії до ксенобіотиків у дітей раннього вікуОлійник, О.В.; Юрчишена, Е.В.; Марандюк, С.П.
2004Параклінічні критерії бронхіальної астми у дітей раннього віку з першими епізодами бронхообструктивного синдромуОлійник, О.В.
2004Патогенетична роль екзогенних факторів у розвитку бронхіальної астми у дітейБезрукова, Т.Л.; Олійник, О.В.; Прунчак, С.І.; Юрчишена, Е.В.; Ажімі, Соф'єн
2004Показники клітинної ланки імунної системи в дітей раннього віку, хворих на бронхіальну астму та обструктивний бронхітОлійник, О.В.; Безруков, Л.О.; Поліщук, М.І.; Мельничук, Т.Д.; Радомисльський, І.Ю.
2004Показники метаболічної активності еозинофільних гранулоцитів крові в дітей раннього віку, хворих на бронхіальну астмуСкращук, Н.А.; Білейчук, Р.Ю.; Олійник, О.В.; Юрчишена, Е.В.; Кравченко, В.А.