Browsing by Author Мещишен, І.Ф.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 37  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Активність антиоксидантних ферментів постмітохондріальної фракції печінки щурів за умов алоксанового діабетуГригор’єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.; Лопушинська, І.В.
2010Активність ензимів пентозофосфатного шляху окислення глюкозо-6-фосфату у щурів за умов алоксанового діабету та у разі введення мелатонінуМещишен, І.Ф.; Яремій, Ірина Миколаївна; Кушнір, О.Ю.
2001Вивчення антиосидантних властивостей настоянки ехінацеї порпурової за умов токсичного гепатитуГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
1998Влияние спиртовой настойки эхинацеи пурпурной на состояние оксидантной системы крови в норме и при экспериментальной патологииГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2009Вплив екстракту родіоли рідкого на процеси вільнорадикального окиснення біомолекул крові та шлунка щурів за умов ерозивно-виразкового ураження гастродуоденальної зониДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
2012Вплив ехінацеї пурпурової та етонію на оксидантно-антиоксидантний статус шлунка при експериментальній гастродуоденальній патологіїГеруш, І.В.; Яремій, І.М.; Григор'єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.
2014Вплив мелатоніну на активність глутатіонредуктази та вміст відновленого глутатіону в печінці щурів з алоксановим діабетом за умов цілодобової темрявиКушнір, О.Ю.; Мещишен, І.Ф.; Яремій, І.М.
2012Вплив мелатоніну на глутатіон-S-трансферазну активність при псевдогепаторенальному синдромі в експериментіМещишен, І.Ф.; Григор'єва, Н.П.; Мацьопа, І.В.; Дікал, М.В.
2012Вплив мелатоніну на деякі показники холестазу при гастропатії, індукованій нестероїдними протизапальними препаратамиДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
2009Вплив мелатоніну на стан антиоксидантної системи печінки алоксадіабетичних щурівМещишен, І.Ф.; Яремій, Ірина Миколаївна; Давидова, Н.В.; Григор'єва, Н.П.
2009Вплив мелатоніну на стан вуглеводного обміну в печінці алоксандіабетичних щурівКушнір, О.Ю.; Мещишен, І.Ф.; Яремій, Ірина Миколаївна
1999Вплив настоянки ехінацеї пурпурової на стан оксидантної системи крові при експериментальному ерозивно-виразковому ураженні гастродуоденальної зониГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2012Вплив перстачу прямостоячого та етонію на показники оксидантно-антиоксидантного гомеостазу шлунка при експериментальній гастродуоденальній патологіїЯремій, І.М.; Мещишен, І.Ф.; Григор'єва, Н.П.
2012Вплив препарату „віта-мелатонін” на стан про- та антиоксидантної систем крові щурів за умов ерозивно-виразкового ураження гастродуоденальної зониДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
1999Вплив спиртової настойки ехінацеї пурпурової на стан оксидантної та антиоксидантної системГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
1997Вплив спиртової настоянки ехінацеї пурпурової на стан глутотіонової системи печінки за умов експерементальної патологіїГеруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.
2010Каталазна активність у нирках щурів в умовах зміненого фотоперіоду та дії тетрахлорметануМацьопа, І.В.; Григор'єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.
2004Комбінована дія настоянки перстача прямостоячого та етонію на оксидантно-антиоксидантну систему крові щурів за умов токсичного гепатитуМещишен, І.Ф.; Яремій, І.М.; Григор'єва, Н.П.
1996Комп’ютерне забезпечення державного іспиту з біохіміїМещишен, І.Ф.; Григор'єва, Н.П.; Геруш, І.В.
1995Методика використання комп’ютерної техніки при вивченні курсу “Біохімія”Григор'єва, Н.П.; Геруш, І.В.; Мещишен, І.Ф.