Browsing by Author Кушнір, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 39  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Nota bene: серцево-судинний прогноз та коморбідний статус пацієнта із артеріальною гіпертензією – важлива проблема для сімейної медициниБукач, О.П.; Антонюк, М.В.; Сидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Габорець, І.Ю.; Чаглій, І.І.
2020Аліментарні ризики йододефіциту у дітей дошкільного віку, які відвідують дитячі навчальні закладиКушнір, О.В.
2019Асоціативні зв'язки порушень кишкового мікробіоценозу з показниками ліпідного обміну та структурно-функціональними змінами судин басейну черевної аорти у хворих на артеріальну гіпертензію залежно поліморфізму гена AGTR1 (A1166C)Кушнір, О.В.
2014Асоціативні зв’язки поліморфізму гена ангіотензин-перетворюючого ферменту (АСЕ, І/D) з товщиною «інтима-медіа» артерій еластичного типу та змінами мікробіоценозу товстої кишки у хворих на артеріальну гіпертензіюКушнір, О.В.; Сидорчук, Л.П.; Жуковський, О.М.; Іфтода, О.М.
2012Генетичні та патофізіологічні механізми впливу ангіотензин-перетворювального ферменту (АПФ) та монооксиду нітрогену (NO) на геометричну модель лівого шлуночка у патогенезі артеріальної гіпертензіїГаборець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Урсуляк, Ю.В.; Сидорчук, А.Р.; Кушнір, О.В.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Сидорчук, Р.І.; Соколенко, А.А.; Сидорчук, І.Й.
2012Геометричні моделі міокарда лівого шлуночка та допплерографічні показники кровотоку і товщини "інтима-медіа" черевного відділу аорти та її окремих непарних вісцеральних гілок у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів АСЕ (I/D) та eNOS (T894G): патогенетичні паралеліГаборець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Буймістр, Н.І.
2012Гігієнічна характеристика білкової складової раціонів харчування дітей дошкільного вікуВласик, Л.І.; Фундюр, Наталія Миколаївна; Жуковський, О.М.; Грачова, Т.І.; Кушнір, О.В.; Іфтода, Оксана Миколаївна
2016Гігієнічна характеристика збалансованості мінерального складу раціонів харчування дітей дошкільного віку в ДНЗ м. ЧернівціВласик, Л.І.; Фундюр, Н.М.; Кушнір, О.В.; Грачова, Т.І.; Іфтода, О.М.
2016Гігієнічні аспекти формування здорового способу життя у студентському середовищіГрачева, Т.І.; Власик, Л.І.; Кушнір, О.В.
2017Гігієнічні основи профілактики ожирінняФундюр, Н.М.; Кушнір, О.В.; Іфтода, О.М.; Гуцул, О.Я.
2018Дисбаланс вуглеводної складової харчового раціону та порушення гігієни ротової порожнини як чинники ризику раннього дитячого карієсуКушнір, О.В.; Жук, О.В.; Шинкарюк, В.Г.
2017Дослідження маркерів схильності до формування порушень слуху нейросенсорного та кондуктивного генезу у дітейІфтода, О.М.; Сидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.
2012Зміни ендотеліальної функції у патогенезі хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів eNOS (T894G), АСЕ (I/D) та гіпертрофії міокардаСидорчук, Л.П.; Габорець, І.Ю.; Урсуляк, Ю.В.; Сидорчук, А.Р.; Кушнір, О.В.; Сидорчук, Р.І.; Іващук, Сергій Іванович; Соколенко, А.А.; Сидорчук, І.Й.
2011Зміни мікробіоценозу кишечнику у хворих на есенційну артеріальну гіпертензію та їх взаємозв'язок з поліморфізмом гена АСЕ (I/D), рівнями TNF-α та антитіл до ядер бактеріальних ендотоксинівКушнір, О.В.; Сидорчук, Л.П.; Власик, Л.І.
2014Корекція модифікованих факторів ризику як основна стратегія немедикаментозного лікування артеріальної гіпертензії та профілактики серцево-судинних катастрофКушнір, О.В.; Власик, Л.І.; Візнюк, І.Д.; Чепишка, М.М.
2017Недостатність вітаміну D як актуальна медико-соціальна проблемаКушнір, О.В.; Фундюр, Н.М.; Іфтода, О.М.; Коротун, О.П.
2016Особливості харчування людей похилого вікуФундюр, Н.М.; Кушнір, О.В.; Іфтода, О.М.
2016Особливості харчування осіб, зайнятих розумовою працеюФундюр, Н.М.; Кушнір, О.В.
2008Перспективи використання оксикоричних кислот та їх похідних як засобів біопрофілактикиКушнір, О.В.; Власик, Л.І.
2015Полютанти повітря закритих приміщень як прямі та опосередковані чинники канцерогенезуКушнір, О.В.; Жуковський, О.М.; Іфтода, О.М.; Коротун, О.П.